COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi'nde 3+1 Ters Dubleks

Bankadan 3 + 1 79m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16664
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 79m2
Ada 66
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 24/02/2015
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenidoğan Mah.Celil Cad.Saygın Sok.No:7 D:2 Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, zemin kattan girişi olan binada bina cephesine göre sağ  arka cephede konumlu dubleks dairedir. Projesinde bodrum kat hol, 2 oda ve banyo-wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 40 m2, zemin kat; hol, açık mutfak, salon ve oda hacimlerinden oluşmakta olup brüt 39 m2 alanlıdır. Taşınmaz toplam brüt 79 m2 alanlıdır.
Ana gayrimenkul, betonarme karkas sistemde 2 bodrum + zemin + 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 7 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina, kat irtifakına esas mimari projesine göre 2. bodrum katta otopark ve ortak alanlar, 1. bodrum katta 1, 2 ve 3 numaralı bağımsız bölümlere ait dubleks hacimleri, zemin katta ve normal katların her birinde 3'er adet mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bina girişi zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boya kaplı olup apartman giriş holü ile kat holleri döşemesi ve merdiven basamakları mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. 

Ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinde Yenidoğan- Sarıgazi istikametinde ilerlerken Yenidoğan Fatih İlkokulunu geçtikten sonra sağ istikamette Ufuk Caddesine bağlanılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 150 metre ilerledikten sonra sağ istikamette Akın Caddesine bağlanılır. Bu cadde üzerinde de yaklaşık 200 metre ilerlenir ve sol istikamette Celil Caddesine sapılır. Bu cadde üzerinden de sol istikamette ilk sokak olan Saygın Sokağa bağlanılır. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sol tarafta 7 dış kapı numarası ile konumlanmaktadır. 

Not: 24/02/2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BODRUM KATTA ODALARI OLAN DAİRE'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.