1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Mevlana Mahallesi'nde 2+1 77 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 77m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16193
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 77m2
Ada 554
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 12.05.2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Mah., Nur Yolu Cad, No: 47/5 Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz 2. katta konumlu olup  77 m2'dir. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bina girişine göre sol cephede yer almaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina, 263,11 m2 alanlı 554 ada 20 parsel üzerinde, mimari projeye göre; Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat + Çatı Katından oluşmaktadır. Projesine göre bloğun bodrum katında; zemin kat dairelere ait ters dubleks alanlar, zemin katında; bina girişi ve 2 adet daire, normal katta 2’ şer adet daire olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dışı akrilik boyalıdır. Dış kapı camlı çelik kapı, ortak alan zeminleri mermerdir.

Ulaşım: İstanbul İli Sancaktepe ilçesi, Mevlana Mahallesi, Nur Yolu Caddesi, 47 dış kapı numaralı binada yer almaktadır. Ulaşımı tarif edecek olursak Atatürk Caddesi üzerinde batı yönünde ilerlerken Yenidoğan ışıklardan sağa Veysel Karani Caddesine sonrasında sola Sancaktar Caddesine sonrasında sağa taşınmazın bulunduğu Nur Yolu Caddesine sapılır. Konu taşınmazın bulunduğu bina bu cadde üzerinde sol kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge planlı yapılaşmanın yaygın olduğu konut yerleşim bölgesidir. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergah ve durak noktalarına yürüyüş mesafesindedir. Alt gelir düzeyine sahip kesimlerce tercih edilmektedir. İlçe merkezine yakın, şehrin merkezi yerlerine uzak konumdadır. Benzer nitelikte yapılaşmada seyreklik gözlenen bölgede bulunan yapılar genel olarak tekil ve deprem öncesi yapılaşma yoğunluktadır. Yakın bölgesinde İBB Safa Tepesi Tesisleri, Bilal Habeşi Cami yer almaktadır.

Not: 12.05.2015 tarih ve 1037673 – 6245 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.