1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Gate of Anatolia Sitesi'nde 79m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 79m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14958
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 79m2
Ada 0
Parsel 1939
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 11
Ruhsat Tarihi 24/09/2015
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm A4 Blok 51

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmangazi Mah. Paye Sk. Gate Of Anatolia Sitesi, A4 Blok No: 2E BB:51 Sancaktepe /İstanbul

Uzman Görüşü

Atayolu Caddesi üzerinde, markalı projede, güvenlikli lüks site içerisinde, 2 oda salon 79 m2 yeni daire;  Osmangazi Caddesi ve Atatürk Caddesinin ulaşım ve alışveriş olanaklarından faydalanma, deprem sonrası inşa edilmiş 6 yıllık binada yer alma, site olanaklarından faydalanma  (kapalı yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark vs.) gibi imkanlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 51 nolu bağımsız bölüm, bulunduğu A4 Blok 10. katta, blok girişine göre sağ/ön konumludur. Taşınmaz brüt 79m2´dir. 2 oda, salon, antre, mutfak, banyo, 2 balkon hacimlerinden ibarettir. Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar, mutfak ve banyo dolapları bakımlıdır.

Ana gayrimenkul Gate of Anatolia Sitesi, Ticari, Rezidans, A1, A2, A3 ve A4 olmak üzere, toplam 6 bloktan oluşmaktadır. Site girişi Paye Sokak üzerinde olup, girişin sağında Ticari ve Rezidans, solunda ise sırasıyla A1,A2, A3 ve A4 bloklar yer almaktadır. Site içinde kapalı yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark, süs havuzu, kameriyeler, sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Güvenlik hizmeti verilmektedir. Blok girişi camlı alüminyum doğrama kapıdır. Giriş zemini, merdiven sahanlık ve basamakları mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyum profildir. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası ve kompoze levha kaplama uygulanmıştır. Bina çift asansörlüdür. Doğalgaz tesisatı ve yangın merdiveni mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Sancaktepe Belediyesi önünden geçen, Atatürk Cd. üzerinde Yenidoğan istikametinde ilerlenir. Yaklaşık 250mt. sonra sağ kolda Osmangazi Cd.'ne devam edilir. Sancaktepe Belediyesi Ek Hizmet Binası`nı geçtikten sonra sol kolda Atayolu Cd.`ne dönülür. Yaklaşık 2km. sonra sağda ilk yol Sevil Cd., sonraki ise Paye Sk.'tır. Ana gayrimenkulü Gate Of Anatoia Sitesi, Atayolu Cd. üzerinde, Sevil Sk. ve Paye Sk. arasında, 1939 no`lu parselde yer almaktadır. 

Not: 11/11/2014 tarihli 947003-159039 no'lu Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur. Tapuda Samandıra Mahallesi'nde kayıtlıdır.

   

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.