1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Akpınar Mahallesi'nde 205 m2 Dükkan

Bankadan 205m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16950
Metre Kare 205m2
Ada 7455
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Mahallesi Piri Reis Caddesi No:55/A Sancaktepe/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın deposunun olması, cadde üzerinde yer alıyor olması, yeni yapı olması, bakımlı olması, 205 m2 alana sahip olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Binaya ön cephesi olan Piri Reis Caddesinden bakıldığında, ön, sağ yan ve arka cepheli, zemin katta yer alan 5 nolu bağımsız bölümdür. Tapu kütüğünde 1.Bodrum kata Deposu Olan Dükkan vasfı ile kayıtlıdır. Onaylı mimari projesine göre, 120m2 zemin kat + 85m2 depo olmak üzere, toplam brüt alan 205m2 dir. Zemin katta dükkan ve wc, bodrum katta depo alanları bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina 234,53m2 alanlı arsa üzerinde yaklaşık 2015 yılında inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, 2 bodrum+ zemin+ 3 normal+ çana katından ibarettir. 2.bodrum katta binaya ait depo, 1.bodrum katta su deposu- dükkana ait depo, zemin katta 1 adet dükkan, 1.ve 2.normal katlarda katta tek daire, 3.normal katta çat arasında odası olan 2 adet daire olmak üzere binada toplam 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı çelik doğramadır Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası uygularmıştır. Fransız balkon korkulukları cam alüminyum kombinasyonudur. Bina asansörlü değildir. Doğalgaz mevcuttur. 

Ulaşım: İstanbul Sancaktepe İlçesi Akpınar Mahallesi, No:55A posta adresli yerde konumludur. Açık tarifi ise Samandıra merkezden ulaşımın sağlandığı Osmangazi Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 2km düz ilerlenir ve sağ kolda kalan Kanuni Caddesine girilir. Yaklaşık 800 m ilerlenir ve sağ kolda kalan Piri Reis Caddesine dönülür. Konu taşınmazın yer aldığı bina bu cadde üzerinde yer almaktadır. Bölgede eski yapılaşma 2-4 kat civarında, boyası yapılmamış savalı binalardan ve tek kata evlerden oluşmakta olup, alt gelir grubuna hitap eder. Alt yapı olanakları mevcuttur. Yakın çevresinde kaliteli siteler mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.