COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Yenişehir Mahallesi Narlife Sitesinde 53 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 53m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12770
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 53m2
Ada 3985
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm D Blok 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi, Narlife Sitesi, D Blok, N:14/2 - 25

Açıklama

Özellik: Taşınmaz bina ana girişine göre ön cephede yer almakta olan, D bloktaki 25 nolu bağımsız bölümdür. Salon, yatak odası, banyo şeklinde 53 m2 brüt alana sahiptir. Site içerisinde açık otopark bulunmaktadır. Zeminler; hol, mutfak ve banyo hacimlerinde seramik kaplı, salon ve oda hacimlerinde laminant parke kaplıdır. Hol, mutfak, salon ve oda hacimlerinde duvarlar saten boyalı, tavanlar plastik boyalıdır. Banyo hacminde duvarlar fayans, tavan plastik boyalıdır. Vitrifiyeler tamdır. Mutfak dolapları ahşap, tezgahı granittir. Site içerisinde açık otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Viapot AVM’den Emsey Hastanesi istikametinde Cumhuriyet Bulvarı kullanarak yaklaşık 2 km ilerledikten sonra sola dönülerek girilen Millet Caddesi aracılığıyla ulaşılmaktadırlar. Rapora konu taşınmazlar Millet Caddesi üzerinde sağ kolda kalmaktadır. Taşınmaz Millet Caddesi üzerinde yer alan Narlife sitesi içerisinde konumlu 14/2 kapı no’lu binada konumludur. 

Not: İlgili belediye dosyası içerisinde yapılan incelemelerde 03.10.2011 tarihli encümen kararına göre, binanın yapı denetimini üstlenen firmanın fesih ihbarnamesine istinaden inşaatın durdurulup, yapının ruhsata aykırı kısımlarına yıkım kararı alınmıştır. Dosya içerisinde görülen 06.01.2016 tarihli belgede ise binanın yapı denetim firmasının feshinden sonra herhangi bir yapı denetim firması ile sözleşme imzalanmadığı, 5 yıllık ruhsat süresinin dolduğu için, taşınmazın konumlandığı bloğun yeniden yapı ruhsatı alması gerekmektedir. Taşınmazın yerinde yapılan tespitinde tamamlandığı, kullanıma hazır olduğu görülmüş olup, mahkeme kararı hala devam etmektedir. Söz konusu mahkeme kararı geçerli olup, Bağımsız bölüm sayılarındaki değişiklikler nedeniyle yıkım kararı bulunmaktadır.Sitede kat irtifakında problem olduğu için krediye uygun değildir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.