COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Marina Life Sitesi'nde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17446
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 0
Parsel 4251
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 06/02/2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B-44

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çınardere Mah. Boğaziçi Sk. No:8/2 Marina Life D:44 Pendik/İstanbul

Açıklama

Özellik: Taşınmaz; “Çatı Piyesli Mesken” vasıflı, 44 bağımsız bölüm numaralı, binanın 4. normal ve çatı katında yer almakta olup Olimpiyat Caddesi’nden binaya bakıldığında sağ arka hizadan 2. dairedir. Mimari projesine göre 92 m2 alanlı dairenin alt katı salon+açık mutfak, banyo ve odadan oluşmakta olup 55 m2 alanlı, üst katı ise hol, 2 oda ve banyodan oluşmakta olup 37 m2 alanlıdır. Dairenin ayrıca 13 m2 açık terası bulunmaktadır. Isınma sistemi kombidir. 

Yaklaşık 11 yıllık Marine Life Sitesi bünyesinde açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanı, güvenlik gibi özellikleri bulunan konut projesidir. 4 bloktan oluşmakta olup söz konusu taşınmaz B bloktadır. B blok; siteye Olimpiyat Caddesi’nden bakıldığında sol baştan 2. Bloktur. Blok betonarme karkas ve ayrık nizamda inşa edilmiştir ve 4 bodrum+zemin+4 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 4. ve 3. bodrum katta kapalı otopark, 2. bodrum katta sığınak, 2 daire, 5 nolu daireye ait ters dubleks bölümü ve kapıcı dairesi, 1. bodrum katta 7 daire, zemin ve normal katların her birinde 8 daire olmak üzere toplam 49 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın girişi projesinde 1. bodrum kat seviyesinden sağlanmakta iken bina girişi 2. bodrum kat seviyesinden, Olimpiyat Caddesi’nden bakıldığında sağ yan cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesine mantolama yapılmış ve dış cephe boyası ile boyanmıştır. Asansörlü, bahçesi bakımlı olan binanın giriş ve merdiven holleri ve basamakları mermer, bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğrama olarak imal edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz; İstanbul ili, Pendik ilçesi, Çınardere Mahallesi’nde bulunmaktadır. D100 karayolu üzerinden Tuzla-Kartal istikametinde ilerlenirken Pendik Köprülü Kavşağı’ndan sağda yer alan Ankara Caddesi yönüne dönülür. Yaklaşık 600 m ilerlendikten sonra solda yer alan Olimpiyat Caddesi yönüne dönülerek yaklaşık 1 km daha ilerlendikten sonra sağ tarafa dönülür ve taşınmazın yer aldığı Boğaziçi Sokak’a ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu Marina Life Sitesi bu sokak üzerinde 8 dış kapı numarası ile konumludur. Toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bölge konut amaçlı kullanımın yaygın olduğu bir bölge olup yakın çevresinde eski ve yeni yapıda siteler (Kiptaş Belediye Konutları, Çağdaş Kent Sitesi vb.) bulundurmaktadır. Yeni yapıda 56 katlı binalar, İmam Azam Cami ve Olimpiyat Parkı yakın konumdadır. Bölgenin altyapı çalışmaları tamamlanmış olup tüm belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 06/02/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Dolayoba Mahallesinde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.