COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Kurtköy Elit Perla Palas Residence İskanlı 44 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 44m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15072
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 44m2
Ada 3991
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 23/06/2014
Ruhsat Tarihi 25/11/2010
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 93

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Bulvarı, Elit Perla Palas Residence, No:1313, 2.Normal kat, Daire: 93- 413 numara

Uzman Görüşü

Osmanlı Bulvarı üzerinde, World Atlantis AVM ve nitelikli okullara yakın konumu ile dikkat çekici, restoranlar, oturma terasları, peyzaj ve rekreasyon alanları ile lob , kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness, spor salonları, mağazalar, seminer - toplantı salonları, kuru temizleme, güvenlik imkanları sunan ultra lüks residance, iskanlı, 1+1 44 m2 stüdyo daire; ulaşım imkanlarının iyi durumda olması, cadde cepheli olması, ara katta olması ve Kat Mülkiyetli olması açısından avantajlıdır.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina Pendik Belediyesinde incelenen mimari projesine göre, 2 bodrum kat, zemin kat ve 8 normal kat olmak üzere toplamda 11 katlıdır. Binanın incelenen projesine göre 2.Bodrum katta: sığınak ve otopark, 1.Bodrum katta: binaya ait ortak alanlar, Zemin katta: bina girişi ve 8 adet dükkan, 1.Normal kat ile 8.Normal katlar arasında her katta farklı tipte daire olmak üzere binada toplam 216 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyadır. Bina giriş kapısı demir camlı kapı, giriş bölümündeki ve merdiven zeminleri mermerdir. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada kapalı havuz ve güvenlik bulunmaktadır.  Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar ve mutfak dolapları bakımlıdır.

93 No'lu bağımsız bölüm binanın 4.Normal katında A1 Asansöründen inildikten sonra sağdan 2.Dairedir. Mimari projesinde daire: 1+1 tarzda olup brüt 44 m2 kapalı alana sahiptir. Daire girişi bir salona ve mutfak nişiye açılmakta olup solda oda ve banyo mevcuttur. Daire giriş kapıları çelik kapı, oda kapıları Amerikan panel kapı ve pencereler PVC doğramadır. Zeminler, banyolar seramik yer karosu kaplı, salon, oda ve mutfak nişi ise laminat parke kaplıdır. Mutfakta dolapları laminant tezgahı ise çimstonedır. Salon ve odalar saten boyalıdır. Banyoda duşakabin, lavobo ve klozet bulunmakta olup duvarları seramik duvar karosu kaplıdır.

 Ulaşım: Ulaşım için Kozyatağından O­2 bağlantı yolu kullanılarak Kavacık istikametine gidilirken Anadolu otoyolu kavşağına gelindiğinde çıkıştan çıkılarak TEM otoyoluna girilir ve 20 km ilerledikten sonra sağ kolda yer Kurtköy ­Pendik çıkışından Pendik tarafına doğru çıkılır. Bu yolda yaklaşık 500 m ilerledikten sonra sağa ayrılan yol olan Ankara Caddesine sapılır ve bu cadde üzerinde yaklaşık 1,5 km devam edildikten sonra önümüze gelen göbekten sağa taşınmazın bulunduğu Osmanlı Bulvarına girilir. Taşınmaz bu bulvar üzerinde 450 m ileride solda Elit Perla Palas Residence yer almaktadır. Konum itibari ile Yeşil Konaklar, Kurtköy Uğur Okullar, Cumhuriyet Bulvarına, Reyhan Caddesine ve Ankara Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Ulaşım problemi olmayan bölge belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden eksiksiz olarak faydalanmaktadır.

 Not: 25/11/2010 tarihli yapı ruhsatı ve  23/06/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Ayrıca ilk etapta otel olarak dizayn edilmesinden dolayı 93 nolu B.B yerinde 413 numara  olarak adlandırılmıştır

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.