Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Pendik Batı Mahallesi Pendik İş Hanı'nda Hisseli Ofis

Şirketten 6m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19788
Metre Kare:
6m2
Ada:
797
Parsel:
27
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
3/20
Bina Yaşı:
34
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
06.06.1988
Bağımsız Bölüm:
103
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Batı Mahallesi Hatboyu Caddesi Pendik İş Merkezi No:42/103 Pendik/İstanbul

Açıklama

PENDİK YÜKSEK HIZLI TREN İSTASYONUNA YAKIN HATBOYU CADDESİNDE HİSSELİ OFİS
Özellikler: Söz konusu taşınmaz; Batı Mahallesi, Hat Boyu Caddesi, Pendik İş Merkezi, No: 42/103, Pendik/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre 3.katta ve 41 m2 yapı inşaat alanlıdır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz betonarme karkas, blok nizam ve 7 kat olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre 2 bloklu, 2 bodrum+ zemin+ 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Ana taşınmaz mimari projesine uyumlu olarak bir iş hanı olarak inşa edilmiş olup A blok içinde toplam 133 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge ticaret ağırlıklı yapılaşmış olup, cadde üzerinde binaların alt katları ticaret üst katları ofis olarak kullanılmakta, sokak aralarında ise alt katlar ticaret, üst katlar ise ofis veya konut olarak kullanılmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Ofisin satılan hisse oranı 3/20'dir. Hisseye düşen 6,15 m2'dir. 

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.