Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Pendik Batı Mahallesi Pendik İş Hanı'nda Hisseli Ofis

Şirketten 6m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19788
Metre Kare:
6m2
Ada:
797
Parsel:
27
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
3/20
Bina Yaşı:
34
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
06.06.1988
Bağımsız Bölüm:
103
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batı Mahallesi Hatboyu Caddesi Pendik İş Merkezi No:42/103 Pendik/İstanbul

Açıklama

PENDİK YÜKSEK HIZLI TREN İSTASYONUNA YAKIN HATBOYU CADDESİNDE HİSSELİ OFİS
Özellikler: Söz konusu taşınmaz; Batı Mahallesi, Hat Boyu Caddesi, Pendik İş Merkezi, No: 42/103, Pendik/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre 3.katta ve 41 m2 yapı inşaat alanlıdır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz betonarme karkas, blok nizam ve 7 kat olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre 2 bloklu, 2 bodrum+ zemin+ 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Ana taşınmaz mimari projesine uyumlu olarak bir iş hanı olarak inşa edilmiş olup A blok içinde toplam 133 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge ticaret ağırlıklı yapılaşmış olup, cadde üzerinde binaların alt katları ticaret üst katları ofis olarak kullanılmakta, sokak aralarında ise alt katlar ticaret, üst katlar ise ofis veya konut olarak kullanılmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Ofisin satılan hisse oranı 3/20'dir. Hisseye düşen 6,15 m2'dir. 

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.