COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Ritim Projesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 107m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9412
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 16004
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 30
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A5 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

CEVİZLİ MAH.ZUHAL CAD. RİTİM İSTANBUL SİT. MALTEPE/İSTANBUL A5 BLOK NO:46/E

Açıklama

 Özellikler: 4. normal kat 15 no.lu bağımsız bölüm bina girişine göre sağ ön tarafta yer alan dairedir. Projesine 107 m2 alanlı olup, antre, hol, salon, mutfak, 3 oda, balkon ve 2 banyo bölümlerimden oluşmaktadır. Mahallinde projesinden farklı bir yapılaşma görülmemiştir. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke, hol zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Islak hacmin tamamı seramik kaplıdır. Taşınmazın iç kapıları mobilya, pencereleri alüminyum doğrama, dış kapısı çelik kapıdır. Taşınmazda ısınma doğalgaz yakıtlı merkezi sistem ile sağlanmaktadır.

Gayrimenkulün bulunduğu site 25.675,36 m2 alanlı arsası üzerinde betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu site 6 bloktan oluşmakta olup 6 bodrum katın tamamı A Bloğa aittir. Taşınmazın bulunduğu site içerisinde 24 saat özel güvenlik, otopark ve sosyal tesis imkanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A5 Blok zemin + 30 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katta 16 adet iş yeri, 1. Normal katta 20 adet iş yeri ve diğer normal katlarında farklı sayılarda daire olmak üzere binada toplam 196 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan güneybatı cephesinden (Site içerisinden) sağlanmaktadır. Binada 11 yangın olmak üzere toplam 5 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza araçla ulaşım için D-100 Karayolu üzerinde Harem —Gebze istikametinde ilerlenirken Cevizli Kavşağı'ndan çıkılarak Tugay Yolu Caddesi'ne devam edilir. Yaklaşık 870 m sonra sağa, Kır Sokak'a dönülür. Sokak bitiminden sağa, Zuhal Caddesi'ne ilerlenir. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul Projesi yaklaşık 250 m sonra sağ koldadır. Taşınmaza erişim İstanbul Anadolu Yakası'nın mevcutta aktif tek metro hattı olan Kadıköy — Pendik Metro Hattı ile oldukça kolaylaşmış durumdadır. Söz konusu hattın Esenkent İstasyonu, konu taşınmaza yaklaşık 500 m mesafede konumludur. Denize yakınlığı sayesinde konu taşınmaza denizyolu ile erişim alternatifi de bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya ve dikdörtgene benzer olan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın konumlu olduğu Tugay Yolu Caddesi, son 4 yıldır bölgedeki fabrika vb. tesislerin nitelikli konut projeleri ve karma projelere dönüşümü ile birlikte farklı bir nitelik kazanmıştır. Söz konusu aks üzerinde inşai faaliyetleri devam eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından gerçekleştirilen Piazza karma kullanım projesi, Teknik Yapı tarafından gerçekleştirilen Deluxia Park Residence ile son dönemde inşa edilip hayatın başlamış olduğu Nuvo Dragos, Deluxia Dragos gibi bilinirliği yüksek ve nitelikli konut projeleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak bölgedeki önemli çekim merkezlerinden biri de Maltepe Park AVM'dir. İstanbul Anadolu Adliyesi de bölgedeki gelişimin tetikleyici unsurlarındandır. Taşınmazın konumlu olduğu parseller D-100 Karayolu Güney Yanyol'a cepheli olduğundan projenin D-100 Karayolu üzerinden görünürlüğü ve reklam kabiliyeti oldukça kuvvetlidir. Projenin yakın çevresinde konumlu olan D-100 Karayolu'na cepheli diğer nitelikli projeler de tamamlandığında bu bölge, nitelikli proje açısından reklam kabiliyetini arttıracaktır. 

Not: 14.08.2017 tarihli İskanı bulunmaktadır.