COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Ritim Projesinde 161 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 161m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9408
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 161m2
Ada 16004
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 28
Bulunduğu Kat 18
Bağımsız Bölüm A5 96

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul Projesi Maltepe/ İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza araçla ulaşım için D-100 Karayolu üzerinde Harem —Gebze istikametinde ilerlenirken Cevizli Kavşağı'ndan çıkılarak Tugay Yolu Caddesi'ne devam edilir. Yaklaşık 870 m sonra sağa, Kır Sokak'a dönülür. Sokak bitiminden sağa, Zuhal Caddesi'ne ilerlenir. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul Projesi yaklaşık 250 m sonra sağ koldadır. Taşınmaza erişim İstanbul Anadolu Yakası'nın mevcutta aktif tek metro hattı olan Kadıköy — Pendik Metro Hattı ile oldukça kolaylaşmış durumdadır. Söz konusu hattın Esenkent İstasyonu, konu taşınmaza yaklaşık 500 m mesafede konumludur. Denize yakınlığı sayesinde konu taşınmaza denizyolu ile erişim alternatifi de bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya ve dikdörtgene benzer olan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın konumlu olduğu Tugay Yolu Caddesi, son 4 yıldır bölgedeki fabrika vb. tesislerin nitelikli konut projeleri ve karma projelere dönüşümü ile birlikte farklı bir nitelik kazanmıştır. Söz konusu aks üzerinde inşai faaliyetleri devam eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından gerçekleştirilen Piazza karma kullanım projesi, Teknik Yapı tarafından gerçekleştirilen Deluxia Park Residence ile son dönemde inşa edilip hayatın başlamış olduğu Nuvo Dragos, Deluxia Dragos gibi bilinirliği yüksek ve nitelikli konut projeleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak bölgedeki önemli çekim merkezlerinden biri de Maltepe Park AVM'dir. İstanbul Anadolu Adliyesi de bölgedeki gelişimin tetikleyici unsurlarındandır. Taşınmazın konumlu olduğu parseller D-100 Karayolu Güney Yanyol'a cepheli olduğundan projenin D-100 Karayolu üzerinden görünürlüğü ve reklam kabiliyeti oldukça kuvvetlidir. Projenin yakın çevresinde konumlu olan D-100 Karayolu'na cepheli diğer nitelikli projeler de tamamlandığında bu bölge, nitelikli proje açısından reklam kabiliyetini arttıracaktır. 

Özellikler: A5 Blok 96 No.lu Bağımsız Bölüm: 3+1 tipindeki bu bağımsız bölümde kapalı mutfak kullanımı bulunmaktadır. 2 cepheli bu taşınmazın bir cephesi D-100 tarafına bakmakta iken diğer cephe kısıtlı deniz manzarası imkanı sunmaktadır. Taşınmazın banyo hacim tamamlanmış durumdadır. 

Konu taşınmaz, 16004 ada, 7 no.lu parsel üzerinde konumlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul_Projesinde inşai faaliyetler tamamlanmış olup projede oturum başlamıştır. Proje dahilinde yer alan Ritim AVM aktif olup doluluk oranı % 50 seviyelerindedir. 16004 ada, 7 no.lu parsel üzerinde 6. bodrum ile 1. bodrum katlar arasında tek blok olarak inşa edilen proje, zemin kattan itibaren Al, A2, A3, A4, A5, A6 Blok şeklinde ayrılmaktadır. Bloklara ayrıldığı noktadan itibaren inşaat alanları değişmekte olup yekpare uzanan katlardaki alansal dağılım aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Konu taşınmazın konumlandığı projenin 6., 5., 4., 3. ve 2. bodrum katları kapalı otopark olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın konumlandığı yapıların tamamında katlar arası erişim asansörler ile sağlanmakta olup tüm yapılarda ayrıca yangın merdiveni de bulunmaktadır. Asansörler kapalı otoparklara kadar erişmekte olup kapalı otopark alanından blok içerisine giriş de kartlı sistemle sağlanmaktadır. Tüm blokların girişinde de danışma ve giriş turnikeleri yer almaktadır. 

Not: 14.08.2017 tarihli İskanı bulunmaktadır.