COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 146m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17462
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 146m2
Ada 6
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halkalı Merkez Mahallesi Billur Sokak No: 4-6 Kat:3 Daire:19 Küçükçekmece/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 19 Numaralı Bağımsız Bölüm; 3. Normal katta ve çatı katta, bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü'nde incelenen 05.08.2016 tarih ve 2016/4144 sayılı kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; 3. normal katı salon, 3 oda, hol-antre. mutfak, banyo, ebeveyn banyo, balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 89 m2 kullanım alanına sahiptir. Çatı katı; 3 oda, mutfak, hol-antre, banyo ve teras hacimlerinden oluşmakta olup 57 m2 + 15 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz toplamda 146 m2 + 15 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARASI PİYESLİ DAİRE

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul, 525,61 m2 alanlı arsa üzerinde konumlu olup betonarme karkas taşıyıcı sistemle inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul; 2 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplamda 7 katlıdır. 2. Bodrum katta; su deposu, jeneratör odası, binaya ait ortak alan, sığınak, 1. Bodrum katta; bina girişi, 1 adet büro, 3 adet daire, zemin katta 4 adet daire, normal katların her birinde 4 adet daire olmak üzere toplamda 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binaya giriş: 1. Bodrum kat seviyesinden, Billur Sokak üzerinden (güney cepheden) sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri kompozit kaplamalıdır. Bina içi ortak alan zeminleri ve merdivenler mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum mamül, bina giriş kapısı çelik doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi, Halkalı Merkez Mahallesi, Billur Sokak, No: 4-6'da konumlu binanın 3. Normal katında ve çatı katında konumlu olan 19 bağımsız bölüm numaralı çati arası piyesli dairedir. Taşınmaza ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden olan Halkalı İkitelli Caddesi üzerinde kuzey yönde ilerlerken sağ kolda yer alan Kayisilik sokağa sapılarak yaklaşık 340 m ilerledikten sonra sağ kolda yer alan taşınmazın konumlu olduğu Billur sokağa ulaşım sağlanır. Yakın çevresinde; bitişik ve ayrık nizamda inşa edilmiş 4-5 katlı yapılar, eğitim kurumları, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Küçükçekmece Belediye Başkanlığı, Halkalı Meydanı, Avrupa Konutları Atakent 3. Çamlık Parkı, Ihlamur Evleri bulunmaktadır. Bölge sosyo ekonomik açıdan orta gelir grubuna hitap etmektedir. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkün olup; altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.