Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kartal Özdemir Pasajı'nda Hisseli Ofis

Bankadan 3m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10454
Metre Kare:
3m2
Ada:
10182
Parsel:
44
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
3/8
Bina Yaşı:
36
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
48
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kordonboyu Mahallesi, Hamam Sokak, Özdemir Pasajı, No:30 D:48 KARTAL İSTANBUL

Uzman Görüşü

Ulaşım kolaylığı, belediye hizmetlerinden yararlanması, ana cadde üzerinde, merkezi konumda yer alması, bulunduğu noktada ticari kabiliyetin yüksek olması, bilinen lokasyonda konumlanması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Ofisin bulunduğu bina 4 katlı olup dış cephesi akrilik boyalıdır. 48 numaralı bağımsız ofis bölümü 9 m2 kullanım alanına sahip olup binanın iç kısmına cephelidir. Taşınmazın 3/8 hissesi satılıktır.

Ana yapıya giriş Ankara Caddesi cephesinden 1. pasaj katından ve Hamam Sokak cephesinden 2. pasaj katından sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyanmıştır.4. katın kaçak olarak inşa edildiği bilgisi edinilmiştir.

Pasajın bulunduğu konum Kartal İlçesi'nin ticari hareketliliğinin en yüksek olduğu trafiğe kapalı, yaya hareketliliği çok yüksek olan konumda yer almaktadır. Genellikle iş yeri olarak kullanılan yapıların bulunduğu bölgededir. Bölgenin alt yapısı bitirilmiş kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Tren yolu, Minibüs Yolu, sahil yoluna olan yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir bölgedir. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Kartal İskelesi, Kartal Belediyesi, Bülent Ecevit Kültür Merkezi bulunmaktadır. Ankara Caddesi üzerinden sahil yolundan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım yapılabilmektedir. Reklamasyon ve ticari açıdan iyi konumdadır.

Not: Taşınmaz dosyasında proje, ruhsat ve iskan bulunmamaktadır. 

Taşınmazın 3/8 hissesine denk gelen yaklaşık 3.37 m2'si satılıktır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.