1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kağıthane Nef 11'de 1+1 30 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 30m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17452
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 30m2
Ada 0
Parsel 12703
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 82

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mah. Ayazma Cad. Nef 11 No:21/82 Kağıthane/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 4. normal katta, mahallindeki bina girişine göre sol-yan cephede konumlu, 82 bağımsız bölüm numaralı, asma katli konuttur. Taşınmaz projesine göre 4. normal katta salon ve mutfak hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 18 m2, asma katta yatak nişi ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 12 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplamda yaklaşık brüt 30 m2 kullanım alanlıdır. Tapu vasfı asma katlı konuttur.

Taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz İstanbul ili, Kağıthane ilçesi, Merkez Mahallesi, 12703 parselde kayıtlı, 2.573.40 m² yüzölçümlü arsa ve üzerinde konumlu yapıdır. Konu parsel üzerinde Nef 11 projesi yer almaktadır. Proje dahilinde 7/24 güvenlik, otopark hizmetleri mevcuttur. Bina projesine göre 3 bodrum kat, zemin kat, 5 normal kattan oluşmakta olup toplamda 9 katlidir. Projesine göre kat yükseklikleri kullanılarak zemin ve tüm normal katlara asma kat inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre binanın 3. bodrum katında otopark, 2. bodrum katında sığınak, otopark ve teknik alanlar, 1. bodrum katında 8 adet dükkân, zemin katında 17 adet asma katlı ofis, 1. normal katında 19 adet asma katlı konut, 2. normal katında 19 adet asma katlı konut, 3. normal katında 18 adet asma katlı konut, 4. normal katında 19 adet asma katlı konut, 5. normal katında 19 adet asma katlı konut bulunmaktadır. Ana taşınmazda toplamda 119 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi mahallinde 1. bodrum kat seviyesinden, güneybatı yönünden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi kompozit kaplı / cam giydirmedir. Binada asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. 

Ulaşım: İstanbul İli, Kağıthane ilçesi, Ayazma Caddesi üzerinde konumlu, 21 kapı numaralı Nef 11 projesinde yer alan 82 kapi numaralı asma katli konuttur. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana akslarından olan Ayazma Caddesi üzerinde Levent istikametinde ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Ayazma Caddesi üzerinde sol kısımda konumludur. Taşınmazın yakınında Kâğıthane Anadolu Lisesi, Ayazma Camii, Sair Yahya Kemal İlköğretim Okulu, Kağıthane liçe Emniyet Müdürlüğü gibi referans yapılar ve donatı alanları bulunmaktadır. Bölge son yıllarda hızla gelişen ve talep gören bir rekreasyon alanıdır. Bölge sosyo ekonomik olarak orta gelir grubu tarafından ikamet amaçlı kullanılmaktadır. Bölgede alt yapı hizmetleri tamamlanmış olup kamusal hizmetlerden istifade tamdır. Bölgeye ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. UAVT: 3151332511 

Not: Tapu vasfı asma katlı konuttur, site yönetiminde ofis olarak kullanıldığı yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.