Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Kağıthane Dap Yapı Z Ofis'te 50 m2 Ofis

Bankadan 50m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10933
Ada 0
Parsel 12715
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm A 320
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Merkez Mah. Seçkin Sok. A Apt. No: 24A / 320 Kağıthane / İstanbul (Uavt: 3135724833)

İstanbul Kağıthane Dap Yapı Z Ofis'te 50 m2 Ofis

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A blok binanın 4. katında konumlu olup, A kapısı bina girişine göre sol ön tarafta yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; ofis ve wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 50m2 kullanım alanına sahiptir. Dışarıdan ekspertizi yapılan taşınmazın iç dekorasyon özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın 321 bağımsız bölüm nolu taşınmazla birleştirilerek kullanıldığı, iç hacminde wc inşa edilmediği ve mutfak alanı oluşturulduğu tespit edilmiştir. Proje dışı imalat geri dönüştürülebilir niteliktedir.
Taşınmazın yer aldığı, 9.772,90 m2 yüz ölçümlü “A ve B bloklu ofis ve işyeri ve arsası” vasıflı, 12715 
parsel üzerinde A ve B blok olmak üzere 2 adet blok yer almaktadır. Taşınmaz 320 nolu bağımsız bölüm A blok binanın 4.normal katında konumludur. A blok bina 3 bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmaz 61 dükkan ve 304 ofis olmak üzere toplamda 365 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın girişi A blok ofis girişi Kağıthane caddesi cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı çam profil kapıdır. İç sahanlıklar ve merdivenler granit kaplıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Yapı BAK taşıyıcı sistemle inşa edilmiş yaklaşık 4 yıllık binadır.
Ulaşım: Çağlayan adliyesinden Kağıthane caddesi istikameti 
üzerinde giderken yolun sonunda sağda taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşılır. Sosyo ekonomik olarak orta gelir grubuna hitap eden bölgede alt yapı sorunu bulunmamaktadır. Yakın çevresinde eski ve yeni inşa edilmiş konut binaları, iş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumları yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.
Not: 17/02/2015 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.