0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Kadıköy Rasimpaşada 1/4 Hisseli Dükkan

Şirketten 15m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
10678
Metre Kare:
15m2
Ada:
231
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/4
Bina Yaşı:
40
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
06/02/1973
Ruhsat Tarihi:
26/07/1972
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

RASİMPAŞA MAHALLESİ, SÜLEYMANBEY SOKAK, ÖZGÜR APARTMANI, NO: 8B, KADIKÖY/ İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın kat Mülkiyetine çevrilmiş olması avantajıdır.

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Rasimpaşa Mahallesi, Süleymanbey Sokak, No: 8B posta adresinde yer almaktadır. Ana taşınmaza ulaşım için; Kadıköy Belediye Başkanlığı’nın konumlu olduğu Kurbağlıdere Caddesi üzerinde Kadıköy Rıhtım yönünde ilerlerken yolun sol kolunda yer almakta olan Belediye Başkanlığı’nı ~ 475 m geçtikten sonra sağ dönülerek Yavuztürk Sokağına girilerek ~ 85 m ilerlendikten sonra sağ dönülerek Süleymanbey Sokağına ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu 8 dış kapı numaralı bina ~ 40 m ilerde yolun sağ tarafında yer almaktadır. Yakın çevresinde; Söğütlü Çeşme Cami, Kadıköy Belediye Başkanlığı, Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı gibi bilinirliği yüksek referans noktaları yer almaktadır. 

Özellikler: 2 b.b. nolu Büro nitelikli taşınmaz; taşınmaz onaylı projesinde, zemin katta, Süleymanbey Sokak üzerinden sağlanmakta olan bina giriş yönüne göre sol cephede yer almaktadır. Dükkan alanından oluşmakta olup, brüt; 62 m²’dir. Dükkanın 1/4 hissesi satılıktır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup, iç tefrişat hakkında bilgi sahibi olunmamıştır. Yerinde yapılan incelemede içme suyu satış yeri olarak kullanılmaktadır. Dükkan ön cephesi demir kepenk, demir çerçeve ve camekanla kaplıdır. Binanın doğalgaz bağlantısı vardır. 

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Rasimpaşa Mahallesi sınırları içerisinde 231 ada, 26 parsel no'lu 206,00 m² yüzölçümüne sahip “Altında Dükkanları Olan Bahçeli Kargir Apartman” ana vasıflı taşınmazdır. Ana taşınmaz onaylı projesinde; bodrum kat, zemin kat, 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta; sığınak, kömürlükler, zemin katta; 2 adet dükkan (1-2 bb nolu), normal katlarda; 2’şer adet daire (3-4-5-6-7-8-9-10 b.b. nolu) olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cephesi boyalıdır. Bina girişi ile 1-2 bb nolu dükkan girişleri zemin kattan ve kuzey (Süleymanbey Sokak) üzerinden sağlanmaktadır. 

Not: 06/02/1973  tarihli İskanı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.