1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kadıköy Pırlanta Göztepe Sitesi'nde 118 m2 Dükkan

Şirketten 118m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 18170
Metre Kare 118m2
Ada 3410
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 22
İskan Tarihi 08/05/2018
Ruhsat Tarihi 21/07/2017
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm B-120
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mh, Pırlanta Göztepe Sitesi, Bahtlı Sk B Blok No: 25 (120 nolu bağımsız bölüm)

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, yakın çevresinde Göztepe Eğiti ve Araştırma Hastanesi, sağlık ocağı, Kadıköy 11. Noterliği, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, ortaokul ve lise gibi çeşitli sosyal donatı alanlarının bulunması, toplu taşıma ile ulaşımın rahatça sağlanabilmesi ve içinin bakımlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: B blok 120 numaralı bağımsız bölüm zemin katta yer almaktadır. Mimari projesine göre bina giriş cephesine göre sol orta cephede, tek hacim düzeninde brüt 118m2 alana sahiptir. Giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapı, yerler seramik kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. Isınma sistemi kombidir. Satış fiyatına KDV oranı dahildir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Bahtlı sokak ile Volkan sokak köşesinde konumlu 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde konumlu A, B, C bloktan oluşan sitedir. Mimari projesine göre B blok; 5 bodrum, zemin ve 22 normal kattan oluşmaktadır. A blokta projesine göre 5, 4, 3, 2. bodrum katlarda tüm bloklarla ortak teknik alanlar, sığınak ve otopark, 1. bodrum katta 3 adet dükkan bulunmaktadır. Zemin katta 3 adet dükkan, 1, 5, 6,7, 9, 10, 15. normal katlarda 6'şar adet daire, 2, 3, 4, 8. normal katlarda 7'şer daire, 11, 12, 14, 16. normal katlarda 5'er adet daire, 13, 17, 18, 19. normal katlarda 4'er adet daire, 20, 21, 22. normal katlarda 3'er adet daire olmak üzere ana gayrimenkulde B blokta 121 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephe mantolama üzeri kaplamalıdır. Otopark ve havuz bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi, Bahtlı sokak ve Volkan sokak üzerinde yer alan 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde yer alan A, B, C bloktan oluşan Pırlanta Göztepe site ismiyle isimlendirilen sitede konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi doğusundaki Mektep sokakta güney yönde 80 m ilerledikten sonra sağa dönülür, 230 m gidildikten sonra ana taşınmaza ulaşılır.

Not: 21/07/2017 tarihli Yapı Tadilat Ruhsatı, 08/05/2018 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. TEDAŞ Genel Müdürlüğü lehine 99 yıllığına 0,01 TL bedelle kira şerhi vardır. Kira değeri 11.800,00 TL'dir. Aidatı aylık 1000 TL'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.