1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kadıköy Bostancı Bağdat Caddesi Üzerinde 4+1 160 m2 1/2 Hisseli Daire

Vakıftan 4 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 10582
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 313
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/05/1970
Ruhsat Tarihi 12/02/1969
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağdat Cd. No:511, Bostancı Mahallesi, 34744 Kadıköy/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ara katta konumlu olması, ulaşım olanaklarının kolay olması, merkezi konumda olması, bölgenin en tercih edilen bir yerinde konumlu olması avantajıdır. 

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Bostancı Mahallesi sınırları içerisinde, Bağdat Caddesi üzerinde 511 dış kapı numaralı Uğur Apartmanı’nda yer almaktadır. Gayrimenkule ulaşım için; İstanbul İli’nin önemli ulaşım akslarından olan D-100 Karayolu üzerinde Kadıköy-Bostancı istikametinde ilerlenir ve Bostancı Köprülü Kavşağı’ndan Prof. Dr. Ali Tarlan Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinde güney yönünde yaklaşık 1 km ilerlenip sağ kolda yer alan Bağdat Caddesi’ne girilir. Değerleme konusu gayrimenkul Bağdat Caddesi üzerinde batı yönünde yaklaşık 500 m devam edilince sağ kolda, Cadde Tıp Merkezi’nin karşı cephesinde konumlanmaktadır. 

Özellikler: Gayrimenkulün yer aldığı ana gayrimenkul 284,75 m² yüzölçümlü parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda, 3/A yapı sınıfında ve yapı ruhsatına göre yaklaşık 50 yıl önce inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesinde göre ana gayrimenkul bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Bodrum katında; sığınak ve kömürlük hacimleri, zemin katta; 3 adet dükkan ve 1 adet daire, normal katların her birinde 1’er adet daire olmak üzere ana gayrimenkul toplamda 8 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde tarafımıza gösterilen gayrimenkulün onaylı mimari projesi ile kullanım alanı olarak uyumlu olduğu görülmüştür. Tarafımıza gösterilen gayrimenkul 12.02.1969 tarih onaylı mimari projesine göre, hol, koridor, salon, 4 adet oda, mutfak, banyo, wc ve 3 adet balkon hacimleri olmak üzere yaklaşık brüt 160 m² kapalı kullanım alanına sahiptir. Gayrimenkulün zeminleri parke, ıslak hacimler seramik kaplama olup oda ve salon hacimleri saten boya, banyo hacimleri ise fayans kaplamadır. Isınma doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Tarafımıza gösterilen gayrimenkul mahallinde kullanılamaz vaziyette olup metruk durumdadır ve kapsamlı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Not:  12.02.1969 tarihli Yapı Ruhsatı ve 23.05.1970 tarihli yapı kullanma izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır. Taşınmazın 1/2'si satılıktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.