COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul İli Fatih İlçesi Aksaray Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 68m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11381
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 68m2
Ada 865
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Aksaray Mahallesi, Sorguçcu Sokak, Esat Alkas Apartmanı, Numara: 14 Daire: 4 Fatih/ İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, 5 numaralı bağımsız bölüm ( 4 numaralı daire ) , ana taşınmazın 1. normal katında, arka cephe olan Sinekli Bahçe sokağa bakmaktadır. Taşınmaz, 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo ve antre hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 68 m2 olarak tespit edilmiştir. Mevcut durumda oda bölümlerinde kısmi değişiklikler yapılmıştır. Konu taşınmazın salon ve oda yer döşemeleri parke, ıslak hacim yer döşemeleri seramik kaplamadır. İç kapılar panel kapı, pencere doğramaları ısı camlı pvc'dir. Mutfak dolapları laminat, tezgah mermerdir. Taşınmaz  kapısı çelik kapıdır. Isınma doğalgaz kazanlı kombi ile sağlanmaktadır. Söz konusu taşınmaz, 865 ada 41 parsel numaralı 167,00 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde, Sorguçcu sokakta 14 kapı numaralı ile konumludur. Taşınmaz ön cephesi ile Sorguçcu Sokağa, arka cephesi Sinekli Bahçe Sokağa bakmaktadır. Sol ve sağ yan cepheden bitişik nizamlıdır. Taşınmaz, bodrum+zemin+ 4 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta sığınak, kömürlükler, 1 daire, zemin katta 1 daire, 1 dükkan, 1. normal kattan itibaren 3. normal katta dahil her bir katta 2 daire, 4. katta 1 daire olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz girişi ön cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ön cephe ile arka cepheli daireler arasında yaklaşık 140 cm kot farkı bulunmaktadır. Taşınmaz giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları karo mozaiktir. Giriş kapısı demir doğramadır. Taşınmaz dış cephesi btb mozaik kaplamadır. Taşınmazda asansör bulunmamaktadır. Taşınmazda doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz, İstanbul İli, Fatih İlçesi, Aksaray Mahallesi, Sorguçcu Sokak üzerinde konumlanmıştır. Söz konusu taşınmaza ulaşmak için, bölgenin ana akslarından Cerrahpaşa Caddesi sonuna gelmeden sağ kolda Sorguçcu sokağa girilir. Ana taşınmaz, Sorguçcu Sokak üzerinde sağ kolda, 14 kapı numarası ile yer almaktadır. Ulaşımın alternatifli olduğu bölgede, altyapı ve belediye hizmetler tamdır. Cerrahpaşa Caddesi ve Turgut Özal Millet Caddesinin yüksek ulaşım ve alış-veriş olanaklarından faydalanılmaktadır. Metro, Tramvay durak ve hatlarına yakın konumdadır. İdo Yenikapı iskelesine yakın mesafededir. İstanbul'un bir çok tarihi ve eski semtlerine yakın mesafede bulunmaktadır.

Not:  05/12/1967 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 14/03/1969 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.