COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Güngören Mareşal Çakmak Mahallesi İnönü Caddesinde Depolu Dükkan

Bankadan 110m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11928
Metre Kare 110m2
Ada 0
Parsel 3029
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 33
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Mareşal Çakmak Mahallesi, İnönü Cad. No:145/A Güngören/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 1 bağımsız bölüm nolu dükkan bina girişine göre katın sol yarısında konumlanmakta olup kuzeydoğu yönden İnönü Caddesine cephelidir. Dükkan projesine göre bodrum katta brüt 55 m2lik depo alanı + zemin katta 3,7 m cephe 16,6 m derinliğe sahip olup brüt 55 m2 dükkan alanından oluşmaktadır. Taşınmazın kullanım alanı brüt 110 m2 dir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
Bina, 198,00 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde bitişik nizamda betonarme yapı tarzında Bodrum + Zemin + 5 Normal Katlı olmak üzere 1986 yılında inşa edilmiştir. Bina kuzeydoğu cepheden İnönü Caddesine, kuzeybatı cepheden Ortaç Caddesine serbest cephelidir. Projesine göre Bodrum katta sığınak, kömürlükler. Binada toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır Bina girişi zemin kattan kuzeydoğu cepheden İnönü Caddesi üzerinden sağlamaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı, bina girişi ve merdivenler mermer kaplamadır. Bina dış kapısı demir kapıdır. Binada asansör bulunmakta olup otopark imkanı bulunmamaktadır. 
Ulaşım: Güngören Meydandan Posta Caddesi üzerinden batı yönde devam edilir ve çatalın sağından devam edilerek Abdi İpekçi Caddesine ulaşılır. Bu cadde üzerinde 650 m ilerlenir ve sola Orhan Caddesine dönülür. 200 m ilerlenir ve sağa İnönü Caddesine girilir. Taşınmazın bulunduğu bina bu cadde üzerinde sol kolda İnönü Caddesi ile Ortaç Caddesi kesişiminde konumlanmaktadır. Ulaşım yakın mesafedeki Abdi İpekçi Caddesi ile yapılıp çevre ile bağlantısı iyi seviyededir. Yakın çevresi yoğun konut ve ticaret alanı olarak yapılaşmıştır. Taşınmaza cadde üzerindeki yen ve konumu merkezi olup Soğanlı Tramvay İstasyonu, Özel İlgi Hastanesi Mustafa Kemal Ortaokulu yalan mesafelidir. Taşınmazın bölgesi genellikle 4-5 kat, bitişik nizam yapık eski binaların yoğunlukta olduğu merkezi konut ve ticaret bölgesidir.