COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Güngören Güneştepe Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11898
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 0
Parsel 3932
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Güneştepe Mah. Yaprak Sokak No:5 çiçek apt. Kat:2 D:7 Güngören İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 2. Normal Kat. 7 Bağımsız Bölüm Mesken bina girişine göre katın sağ yarısında konumlanmakta olup kuzey ve güney (Yaprak Sokak) yönlerine serbest cephelidir. Mimari projesine göre salon mutfak 2 oda banyo, wc, hol ve 2 adet balkondan ibaret brüt 75 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın bulunduğu bina 271.00 m2 yüz ölçümüne sahip 3932 parsel üzerinde ikiz nizamda, betonarme yapı strüktüründe Bodrum + Zemin + 3 Normal Katlı olmak üzere toplam 5 katlı olarak 1986 yılında inşa edilmiştir. Bina kuzey, güney (Yaprak Sokak) ve batı yönlerden açık cepheli olup, doğu yönden ikiz-kör cephelidir. Binada toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak güney yönden Yaprak Sokak üzerinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Binada otopark ve asansör imkanı bulunmamaktadır. 
Ulaşım: Güngören Kale Center AVM mevkiinden batı yönde Abdi İpekçi Caddesine giriş yapılır. Cadde takiben Necip Fazıl Kısakürek Caddesine bağlanır ve sağ kolda konumlu Balkır Sokak'a girilir. Ardından önce Barlas Sokak'a, sonra Yaprak Sokak'a bağlanılır. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sol kolda konumlanmakta olup. dış kapı numarası 5 dir. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevre. 4-5 katlı binalar olarak yapılaşmıştır. Ulaşım Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.