1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Göktürk Sıra Evler Sitesi'nde 5+2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 2 322m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17451
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 322m2
Ada 0
Parsel 1724
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C-8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Göktürk Merkez Mahallesi, Başdere Sokak Sıra Evler Sitesi C Blok Bina No:4/A Kat:3 Daire:7 Eyüpsultan/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, mevcutta kiracısının olması, konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, 27 m2 terasının olması, 24 saat güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılara sahip bir butik site içerisinde yer alıyor olması, 322 m2 kullanım alanına sahip olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: C Blok, 8 bağımsız bölüm numaralı çatı arası piyesli daire nitelikli taşınmaz, C Blok zemin kat girişine karşıdan bakıldığında 3. normal katta sol cephede konumlu dubleks daire, projesinde yapılan incelemelerde 3. normal katı yaklaşık brüt 213 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 3 adet oda, soyunma odası, mutfak, 3 banyo, hizmetçi odası, balkon, antre hacimlerinden, çatı katı yaklaşık brüt 109 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 2 adet oda, banyo, hol hacimlerinden ve 27 m2 teras alanından oluşmaktadır. Toplam brüt 322 m2 + 27 m2 teras alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu bina 2827.64 m2 arsa üzerinde kurulu Sıra Evler Sitesi, A, B, C blok olmak üzere toplam 3 blok ve 24 adet daireden oluşmakta olan, site içi peyzaj alanları düzenlenmiş, 24 saat güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılara sahip bir butik sitedir. Taşınmazın bulunduğu C Blok betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiş olup, bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. C Bloğun bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi ve ortak depo, zemin katından itibaren her katta 2 şer adet mesken (3. kattakiler dubleks) olmak üzere, C blokta toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik boyalıdır. C Blok girişi projesinde ve mevcutta zemin kattan kuzeybatı cephesinden verilmiştir.

Ulaşım: İstanbul İli, Eyüp Sultan ilçesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Başdere Sokak, Sıra Evler Sitesi, C Blok, Bina No: 4/A, Kat: 3, Daire: 7 (UAVT: 3319609586). Söz konusu taşınmaz uluslararası koordinat sistemine göre 41.181900, 28.890400 koordinatında bulunmaktadır. Açık tarifi ise, bölgenin ana ulaşım güzergahı olan Hasdal Çevreyolu üzerinden Göktürk istikametine doğru ilerlerken, Göktürk çıkışından çıkılarak ilk trafik ışıklarından sağa İstanbul Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 300 m ilerledikten sonra sol kol üzerinde kalan Göktürk Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 600 m ilerledikten sonra sağ kol üzerinde kalan Başdere Sokak'a girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m ilerledikten sonra sağ kol üzerinde kalan rapor konusu taşınmaza ulaşım sağlanır. Bölge konut alanında kalmakta olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Değerlemeye konu olan taşınmazın bulunduğu bölge genellikle orta-üst gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmalar tamamlanmıştır. Yakın çevresinde, Taşınmazın yakın çevresinde Nejat Sabuncu İlk Okulu, Göktürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Turgut Ozal Orta Okulu, Göktürk Merkez Cami gibi donatı alanları bulunmaktadir. Ulaşım yönünden toplu taşıma araçları ile kolay erişim mesafesindedir. 

Not: Taşınmazın hali hazırda kiracısı vardır, isterseniz kiracılı olarak satın alabilirsiniz.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.