0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Fatih Karagümrük Mahallesi'nde Hisseli Daire

Şirketten 2 + 1 23m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19784
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
23m2
Ada:
2501
Parsel:
30
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
52
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Kullanım Durumu:
Boş
Konut Tipi:
Müstakil Girişli
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karagümrük Mahallesi Yusufağa Sokak No:11/6 Fatih/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz; “Karagümrük Mahallesi, Yusufağa Sokağı, Başak Apt., No: 11/6, Fatih/İstanbul” adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre zemin katta verilen bina girişine göre arka kısmında, zemin katta ve 70 m2 yapı inşaat alanlıdır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz betonarme karkas, blok nizam ve 5 kat olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre, bodrum+ zemin+ 2 normal+ çekme kat olmak üzere toplam 5 katlıdır.
Ulaşım: Fevzi Paşa Caddesi üzerinden Sofalı Çeşme Caddesine girilir. Sofalı Çeşme Caddesini yaklaşık olarak 61 m ilerledikten sonra sağ kol üzerinden Yusufağa Sokağına girilir. Yusufağa Sokağını yaklaşık olarak 93 m ilerledikten sonra sol taraftaki parselde konumludur.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/3'tür. Hisseye düşen 23 m2'dir. 
Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.