0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Fatih Kapalı Çarşı'ya Yakın Hisseli Yapı

Vakıftan 4m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
19660
Metre Kare:
4m2
Ada:
2812
Parsel:
212
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Bina Yaşı:
60
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazıt Mah. Cebeci Han 2812 ada 212 parsel Fatih /İstanbul

Açıklama

İSTANBUL FATİH İLÇESİ KAPALI ÇARŞIYA YAKIN CEBECİ HAN'DA HİSSELİ TARİHİ YAPI 

Özellikler : Taşınmaz İstanbul İli, Fatih İlçesi, Beyazıt Mahallesi, Cebeci Han içerisinde 2812 ada 212 parselde yer almaktadır. Parsel yüz ölçümü 8 m2 olup, 1/2'lik 4 m2 hissesi satılmaktadır. Avlu içinde yer alan trafo ve WC olarak kullanılan yapının mevcutta trafo olan önceki yıllarda WC olan bir kısmının 212 parsele denk geldiği tahmin edilmektedir.

Ulaşım : Cebeci Han içerisine ulaşım Kapalı Çarşı içerisinde yer alan Yağlıkçılar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Cebeci Han bünyesinde, lokanta, antika ve hediyelik eşya dükkânları bulunmaktadır. Yakın çevresinde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü, Beyazıt Cami, Beyazıt Kapalıçarşı Tramvay Durağı, İstanbul Üniversitesi ile çok sayıda tarihi yapı yer almaktadır.

Not : Taşınmazın bulunduğu bölgenin Geleneksel Ticaret Alanı’nda kaldığı, Bakanlar Kurulu’nun 26.11.2007 tarih ve 2007/12893 sayılı kararı ile ilan edilen Yenileme Alanında olduğu ve tescilli eski eser olduğu bilgisi edinilmiştir. Tescilli eski eser olmasından dolayı taşınmazın aynı yapılaşmayla korunacağı beyan edilmiştir.  Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır, satılık hisse oranı 1/2 'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.