1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Fatih İskenderpaşa Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 64m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14834
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 64m2
Ada 933
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 15/07/1971
Ruhsat Tarihi 24/04/1970
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İskenderpaşa Mahallesi, Hacı Halit Efendi Sokak, Akman Apartmanı, No: 11, Kat: Zemin, Daire: 2 Fatih / İstanbul.

Uzman Görüşü

Metro ve tramvay hattına yürüme yakınlığında, Aksaray Meydanı ve Aksaray Metro İstasyonu'na 250 metre, Vatan Caddesi'ne 250 metre, Atatürk Bulvarı'na 200 metre mesafede, Kat Mülkiyetli 2 oda 1 salon 64 m2 yüksek giriş daire; konumu, tamamlanmış altyapı,­ Kat mülkiyetine geçilmiş olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 no’lu bağımsız bölüm bina giriş holü, merdiven holü ve kovası dışında zemin katın tamamında konumludur. Projesine göre brüt 62 m2, mevcutta ise 64 m2  kullanım alanı içerisinde; hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, WC ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın konumlu olduğu parsel 109 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bir adet bina bulunmaktadır. Bina, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, 2 bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binanın 2. bodrum katında sığınak ve kömürlük, 1. bodrum, zemin ve 4 normal katın her birinde ise birer adet daire olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası kaplıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana arterlerinden biri olan Horhor Caddesi üzerinden Aksaray Mahallesi istikametinden İskenderpaşa Mahallesi istikametine doğru ilerlenirken sağa dönülür ve Hacı Halit Efendi Sokak’a sapılır. Akabinde, Hacı Halit Sokak üzerinden yaklaşık olarak 50 metre ilerledikten sonra sol cephede taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşılır. 

Not: 24/04/1970 tarihli ve 3564 sayılı yapı ruhsatı ve 1

5.07.1971 tarih ve 4696 sayılı yapı muayene ve kullanma izin belgesi mevcuttur. Taşınmaza 2 nolu kömürlük

eklentisi

 yapılmıştır. Tapuda şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.