1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Fatih İnebey Mahallesi'nde 1+1 51 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 51m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16192
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 51m2
Ada 850
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 56
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 08.08.1964
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aksaray Mah. Valide Camii Sok. No: 33 D:2 FATİH / İSTANBUL

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 4 Bağımsız Bölüm Numaralı mesken, binanın 2.normal katında konumludur. 51 m2 alanlı olup 1 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Fatih İlçesi, Aksaray Mahallesi, Valide Camii Sokak, No:33 de konumlu binanın 2.normal katındaki 4 bağımsız bölüm numaralı, 2 kapı numaralı dairedir. (Ana taşınmazda 2 adet dükkan kullanımı bulunmakta olup bu nedenle mahal kapı nosu 2 olmuştur.) Taşınmaza, Gazi Mustafa Kemalpaşa Caddesi üzerinde Yenikapı istikametine doğru ilerlerken sağda kolda kalan Tiryaki Hasan Paşa Sokak’a girilip, sokak üzerinde 150 m ilerledikten sonra, sağ kolda kalan Valide Camii Sokağa girilerek ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle işyeri amaçlı ve 3-5 katlı yapılaşma söz konusu olup, oto parça sektörü yoğunlukludur. Ulaşımın alternatifli olduğu bölgede, altyapı ve belediye hizmetler tamdır. Cerrahpaşa Caddesi ve Turgut Özal Millet Caddesinin yüksek ulaşım ve alış-veriş olanaklarından faydalanılmaktadır. Metro, Tramvay durak ve hatlarına yakın konumdadır. İdo Yenikapı iskelesine yakın mesafededir. İstanbul'un bir çok tarihi ve eski semtlerine yakın mesafede bulunmaktadır.

Not: 08.08.1964 tarih 6324 nolu yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yerinde Daire 2'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.