1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Fatih Haseki Sultan Mahallesinde 3/4 Hisseli 1+1 Daire

Şirketten 1 + 1 79m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Şirketten
Tapu no 10684
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 79m2
Ada 1787
Parsel 38
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 47
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 25/02/1970
Ruhsat Tarihi 22/08/1968
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Haseki Sultan Mahallesi, Darüşşifa Sokak, Şifa Apartmanı, No:3/A (Uavt No: 1900027507) Fatih/ İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Fatih İlçesi, Haseki Sultan Mahallesi, Darüşşifa Sokak, Şifa Apartmanı, No:3/A  adresinde kain tapuda Nev Bahar Mahallesi, 1787 ada, 160.10 m2 alanlı 38 parselde kayıtlı “kat” nitelikli taşınmazdır. Konu mülke ulaşım için 10. Yıl Caddesi ile irtibatlı Turgut Özal Millet Caddesi üzerinde yaklaşık 1.8 km ilerledikten sonra sola dönülerek Darüşşifa Sokağa ulaşılır. Gayrimenkul bu sokak üzerinde yaklaşık 20 m ileride sol kolda yer almaktadır. Yakın çevresinde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Başçı Mahmut Cami yer almaktadır. Ulaşım olanakları iyi ve alternatifli olan bölgede orta gelir grubuna hitap eden 4-8 katlı konut ve ticari amaçlı binalar yer almaktadır. Cadde üzerinde yer alan binaların zemin katları ticari ve hizmet amaçlı kullanılmaktadır.

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı “kat” nitelikli taşınmaz binanın 1 bodrum katında konumludur. Mimari projesine göre salon, yatak nişi, dolap, yatak odası, iç hol, mutfak, banyo bölümlerinden ibaret ve yaklaşık 106 m² kullanım alanlıdır. Taşınmazın 3/4 hisseli 79,5 m2'lik kısmı satılıktır. Gayrimenkulün içi görülememiş dekorasyonu ve proje ile uyumluluğu tespit edilememiştir. Dışarıdan yapılan gözlemlerde taşınmaza bahçeden giriş kapısı açıldığı, yaklaşık 2 m² büyüklüğünde giriş bölümü için çıkma yapıldığı görülmüştür. 

Taşınmazın yer aldığı bina betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizam yapı düzeninde, 2 bodrum, zemin, 6 normal katlı olarak yaklaşık 47 yıl önce inşa edilmiştir. Binada, 2. bodrum katta sığınak ve yakıt deposu, bodrum, zemin ve 6 normal katın her birinde 1 adet “kat” nitelikli gayrimenkul olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden, zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mozaik kaplı, merdiven basamakları mermer kaplıdır.

Not: 25.02.1970 tarihli İskanı ve 22.08.1968 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.