0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Fatih Ereğli Mahallesi'nde Hisseli Daire

Şirketten 2 + 1 6m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19800
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
6m2
Ada:
1552
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/12
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
Az Tadilat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Deniz Abdal Çeşmesi Sok., Şehremini, Fatih/İstanbul

Açıklama

Özellikler : İstanbul İli, Fatih İlçesi, Ereğli Mahallesi, 1552 ada 7 parsel sayılı, 337 m2 yüzölçümlü, niteliği “Daire” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde 6 katlı apartman bulunmaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz betonarme karkas, blok nizam ve 6 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz betonarme karkas, blok nizam ve 6 kat olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre, bodrum+ zemin+ 2 normal+ çekme kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Ana taşınmaz mimari projesine uyumlu olup, 2 bloklu, konut+ticaret olarak inşa edilmiş ve toplam 24 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Zemin katta verilen bina girişine göre sol cephede, 1. katta ve 70 m2 yapı inşaat alanlıdır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/12'dir. 
Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.