COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Fatih Derviş Ali Mahallesinde 80 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12406
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 2549
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 44
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 11/05/1979
Ruhsat Tarihi 20/08/1976
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Derviş Ali Mahallesi, Bestekâr Servet Sokak, Saray Apartmanı,2. Normal Kat No:5, D: 11 Fatih­İstanbul

Açıklama

Fevzi Paşa Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı çok rahat, Derviş Ali Parkı ve Karagümrük Stadı yakın konumlu, Kat mülkiyetli, 2 oda salon 80.00 m2 ARA KAT DAİRE
Özellikler:
Taşınmaz bina girişine göre 2 normal kat, sağ ön cephede konumlu 11 bağımsız bölüm numaralı dairesidir. Taşınmaz, salon, 3 oda, hol, mutfak, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 80 m2 alanlıdır. Mevcut durumda yerinde yapılan incelemelerde projesine aykırı olarak mutfak ve oda alanları birleştirilmiş ve mutfak olarak kullanıldığı bu sebeple yerinde 2 oda olarak kullanılmakta olduğu tespit edilmiştir. Yapılan aykırı imalatlar brüt alanda herhangi bir değişikliğe sebep olmamış ve basit tadilatla geri dönüştürülebilir niteliktedir. Salon, 2 oda ve hol alanında zeminler laminant parke, duvarlar plastik boyalıdır. Mutfak alanında granit tezgâhı, mdf mutfak dolapları mevcut olup ıslak zeminler seramik kaplıdır. Banyo wc alanında zeminler ve duvarlar seramik kaplıdır. Dairenin ısınması doğal gaz yakıtlı kombi kalorifer sistemi ile sağlanmakta olup kombi mevcuttur. Daire iç kapıları kısmen camlı kısmen dolgulu panel amerikan kapılı, dış kapısı ahşap görünümlü çelik kaplı ve pencerelerinin çift camlı pvc doğramalıdır.
Taşınmazın bulunduğu bina 40 yıllıktır. Mimari projesine göre 2 bodrum, zemin, 3 normal kat olmak 
üzere toplamda 6 kattan oluşmaktadır. 2 bodrum katta: kömürlük ve sığınak alanları. 1 bodrum katta: 3 adet daire. Zemin ve normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere toplamda 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi, merdiven ve sahanlıklar dökme mozaik, dış merdivenler mermer, duvarları plastik boyalı olup dış cephesi ısı yalıtım malzeme üzeri dış cephe boyası ile kapılı ve dış kapısı camlı demir kapılıdır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Fatih­-Eyüp istikametinde Fevzi Paşa Caddesi üzerinde devam edilir. Cadde üzerinde Sağ kolda bulunan Karagümrük 
Vefa Stadına gelmeden Nureddin Tekkesi Sokak dönülerek devam edilir. Sokak üzerinde sol kolda bulunan Draman Çukuru Sokak dönülerek devam edilir. Bu sokaktan 250­-300 metre devam edildiğinde sağ kolda bulunan Bestekar Servet Sokağa dönülerek ana gayrimenkule ulaşılır. Yakın çevresinde Derviş Ali Parkı, Karagümrük Stadı, Fevzi Paşa Caddesi yer almakta olup Fevzi Paşa Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ve özel araçlar ile kolayca ulaşmak mümkündür.
Not: 
20.08.1976 tarih 11/3 nolu Yapı Ruhsat Belgesi ve 11.05.1979 tarih 1076­5473 nolu Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.