1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 92m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17753
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 437
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16/11/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilpınar Mahallesi Nergiz Sokağı No:9 Daire:13 Eyüpsultan/İstanbul

Açıklama

Özellik: 13 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın 1.normal katında, bina girişine göre sağ-arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, tuvalet, balkon ve hol olmak üzere 92 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Isınma sistemi kombidir. 

564,94 m2 yüzölçümüne sahip 247 pafta 437 ada 8 parsel numaralı eğimli arsa üzerine inşa edilmiş olan ana gayrimenkul, onaylı mimari projesine göre 3 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı, bitişik nizamda yapılaşmış, yaklaşık 9 yıllık bir binadır. Projesine göre binanın 3.bodrum katında otopark ve sığınak; 2.bodrum katında 4 adet dükkan; 1.bodrum katında 4 adet daire; zemin katında 3 adet daire, normal katlarda da dörder adet daire bulunmakta olup merdiven sahanlıklar, sığınak ve otopark alanları, ortak kullanım alanlarını oluşturmaktadır. Bina içerisinde toplam 23 bağımsız bölüm (19 mesken + 4 isyeri yer almaktadır. Binanın girişi. Nergiz Sokağı üzerinden sağlanmakta olup bina giriş kapısı zemin katta bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul, İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesi, Yeşilpınar Mahallesi, Nergiz Sokağı üzerinde bulunan, 9 kapı numaralı bina içerisinde 1. normal kattaki 13 bağımsız bölüm numaralı (13 kapı numaralı) gayrimenkuldür. Taşınmaza İmam Hatip Lisesi Bulvarından Şükran Caddesine girilerek daha sonra İpek Sokağına sapılarak ulaşılmaktadır. Bölgeye ulaşım metro, belediye otobüsleri ve minibüsler ile sağlanmakta olup konu gayrimenkul toplu taşıma duraklarına yakın konumdadır. Taşınmaz, ana ulaşım akslanna (İmam Hatip Lisesi Bulvarı, Mustafa Kemal Bulvarı, Girne Caddesi vb. vb.) yakın konumdadır. Gayrimenkulün içerisinde bulunduğu bölge, konut bölgesidir. Bölgenin altyapı imkanları tam olarak bulunmakta olup bölge gelişmesini tamamlamıştır. Gayrimenkulün yakın çevresinde, Yesilpınar Merkez Camii, Amman Polat 00.75 Yıl Yeşilpınar lo bulunmaktadır.

Not: 16/11/2012 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Alibeyköy Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz tapu ve projesine göre 1. normal katta yer almaktadır, bina mimari projesine göre 3 bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluştuğu için daire dışardan 3. katta görünmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.