COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüpsultan Karadolap Mahallesinde 53 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 53m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13063
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 53m2
Ada 748
Parsel 37
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

İstanbul ili Eyüpsultan İlçesi Karadolap Mah. Gülistan Sokak No:22 Aksoy Apt. Bodrum kat daire 1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Daire; Binanın 1.Bodrum katında konumlu olup bina girişine göre sol arka köşede yer almaktadır. İki cepheli taşınmaz sol yan bahçeye ve arka bahçeye bakmaktadır. Taşınmaz 53 m2 alanlıdır. Salon, antre, mutfak, 1 oda, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmaz 748 ada 37 parsel 331 m2 yüzölçümlüdür. Ön cephesi Gülistan Sokağa, sağ yan ve arka cepheleri komşu parseller ile bitişik nizamdadır. Parsel üzerinde 1 adet bina yer almaktadır. Bina girişi zemin kat kotu seviyesinden Gülistan Sokak üzerinden yapılmaktadır. Taşınmazın yer aldığı yapı; 2 bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı arası piyesinden oluşan bitişik nizamda, BAK sistemde inşa edilmiş binadır. 2 Bodrum katta; sığınak, jen odası, by-bn wc, mutfak nişi, 1.bodrum katta 3 adet mesken, zemin katta; bina girişi, 3adet mesken, 1,2,3 normal katta 3'er adet mesken, 4.normal katta 3 adet çatı piyesli bb olup toplam 18 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi, sahanlık, merdiven basamakları granit, tavan ve duvarlar plastik boyalıdır. Asansörlü binanın dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için D100 yolu üzerinde Eyüpsultan bağlantısına girilir, Alibeyköy merkezine doğru ilerlenir. Alibeyköy Meydanından Karadolap yönünde ilerlenir. Atatürk bulvarı üzerinde Veysel Karani Camii karşısındaki Veysel Karani caddesine girilir, yaklaşık 400 m ileride sola Adnan Menderes Caddesine dönülür. Bu cadde ile bağlantılı solda yer alan Gülistan Sokağa girilir. Gülistan Sokak'ta no:22 adresinde bulunan taşınmaza ulaşılır.