COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12518
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 0
Parsel 1183
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Göktürk Mahallesi, Hayal Sokak, No:3 D:1 Eyüpsultan/İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

"Talep gören ELİT BÖLGEDE, Çeşmebaşı ve Göktürk Caddelerine birkaç adım, yaklaşık 20 m2 bahçe kullanım imkanı ile konforlu, doğalgazlı, 3 oda salon 114.00 m2 BODRUM KAT DAİRE"

Ulaşım: İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi, Göktürk Mahallesi, Hayal Sokak üzerinde bulunan 3 kapı no’lu binanın bodrum katında bulunan 1 no'lu dairedir. Taşınmaza Hasdal çevreyolundan Göktürk istikametine doğru ilerlerken Göktürk çıkışından çıkılarak ilk trafik ışıklarından solda bulunan İstanbul Caddesi’ne girilir. Bu cadde üzerinde düz devam ederken yaklaşık 500 metre sonra sağda bulunan Çeşmebaşı Caddesi’ne girilir. Bu cadde üzerinde düz devam ederken cadde sonunda solda bulunan Mis Sokak’a girilir ve bu sokak üzerinde sağda bulunan Hayal Sokak’a girilerek taşınmaza ulaşılmaktadır. Taşınmazın çevresinde genellikle tüm katları mesken amaçlı olarak kullanılan 5­6 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmaza yakın konumda Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi, Hz. Osman Camii bulunmaktadır. Taşınmaza yürüme mesafesinde bulunan Göktürk Caddesi üzerinden otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca özel araçlar ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Özellikler: 1 no'lu daire binanın bodrum katında bulunmaktadır. Taşınmaz projeye göre brüt 115 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 3 oda, mutfak, antre, 2 banyo, wc hacimlerinden oluşmaktadır. Pencere doğramaları pvcden mamüldür. İç kapı doğramaları ahşap camlı kapı, daire giriş kapısı ise çelik kapıdır. Isıtma sistemi ise doğalgaz yakıtlı kombili olduğu belirtilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas inşaat tarzında bitişik nizamlı olarak 2006 yılında inşa edilmiş olan bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlı binadır. Bodrum katta olan 1 no’lu daire, zemin katta 2 no'lu dükkan,3 no’lu daire ve bina girişi, 1. normal katta 4 no'lu daire, 2. normal katta 5 no'lu daire, 3. normal katta ise 6 no’lu dubleks daire bulunmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik boya kaplı, merdivenleri ise mermer kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 22.08.2006 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.