1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14529
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 0
Parsel 1187
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 29/03/2007
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GÖKTÜRK MERKEZ MAH. LAVANTA SOK. HUZUR APT. NO:11 K:2 D:7 EYÜPSULTAN / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Çeşmebaşı Caddesine yakınlığıyla toplu taşına imkanları rahat, ana ulaşım akslarına (İstanbul Caddesi, Göktürk Caddesi vb.) çok yakın konumda, 58 m2 ara kat daire; deprem sonrası binada olması, ara kat olması, asansörünün olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 7 numaralı bağımsız bölüm; binanın 2.normal katında, binaya sokaktan bakıldığında solda kalan dairedir. Konu mülk projesine göre antre + salon + 2 oda + mutfak + banyo­ WC hacimlerinden oluşmakta olup brüt olarak yaklaşık 58 m2 alanlıdır. Konu mülkün; bitişiğindeki 6 bağımsız bölüm no.lu daire ile birleştirilmiştir. Satılan bağımsız bölü 7 numaradır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Konu mülkün içerisinde yer aldığı yapının dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplaması ile sonlandırılmıştır. Binanın girişi zemin kat seviyesinden sağlanmakta olup giriş kapısı demir doğrama malzemedendir. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır. Otopark yoktur.

Ulaşım: İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi’ne bağlı, Göktürk Merkez Mahallesi sınırları içerisinde kalan Lavanta Sokak üzerindeki 11 dış kapı numaralı binanın 2.katında konumlu, 7 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Mülke ulaşım tarif olarak şu şekildedir: ilçenin önemli ulaşım güzergahlarından İstanbul Caddesi üzerinde, batı istikametinde ilerlerken, Shell Benzin İstasyonu'nu geçtikten sonra sağ yönde Göktürk Caddesi’ne dönülür. Cadde üzerinde hiç sapmadan kuzey yönünde devam edilir ve soldan Çeşmebaşı Caddesi’ne girilir. Ardından Lavanta Sokak takip edilerek konu mülke erişim sağlanır. Konu mülk sokağa girildiğinde solda kalmaktadır. Bölge, orta­üst ve üst gelir gurubu tarafından tercih edilen, ayrık nizamda inşa edilmiş, 4­5 katlı, cadde üzerlerinde ticaret, iç kısımlarda ağırlıklı konut fonksiyonlu kullanılan yapıların yer aldığı bir yerleşim alanıdır. Konu mülkün yakın çevresinde Ali Rıza Özderici Lisesi ve Hz. Osman Camii bulunmaktadır. Konu mülke Çeşmebaşı Caddesi’nden geçen toplu taşımaya araçları ile erişim kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Not: 29/03/2007 Tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 7 Nolu daire bitişiğindeki 6 bağımsız bölüm no.lu daire ile birleştirilmiştir. Özellikler ve fiyat sadece 7 noya aittir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.