COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi'nde 1+1 35 m2 Daire (1349)

Bankadan 1 + 1 35m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15552
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 35m2
Ada 585
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 01/07/2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Emniyettepe (Tapu kayıtlarında alibeyköy Mah )1. çağlayan sok.no:1/5 Eyüpsultan İstanbul

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz 1. normal katta bina girişine göre ön tarafta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 35 m2 kullanım alanlı; antre, hol, 1 adet oda, salon, banyo+wc, mutfak hacimleri olacak şekilde tasarlanmıştır. 

Taşınmazın yer aldığı bina 134,45 m2 yüzölçümlü olan 585 ada 10 parsel üzerinde, 3B yapı sınıfında blok nizamda inşa edilmiştir. Ana taşınmaz projesine göre; 2 bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır.  Bina girişi ve kat hollerinin zeminleri seramik, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Projesine göre merdiven kovası binaya girildikten sonra karşı tarafta yer almaktadır. Bina girişi zemin katından ve 1. Çağlayan Sokak üzerinden güney yönünden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: İstanbul ilinin, Eyüpsultan İlçesi, Emniyettepe Mahallesinde, 1. Çağlayan Sokak üzerinde bulunan 5 numaralı Apartmanın 1. normal katındaki 5 no`lu bağımsız bölümdür. Taşınmaza ulaşım için Mehtap Caddesi üzerinden Alibeyköy istikametine doğru ilerlerken sağa 1. Çağlayan Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol tarafta bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Mehtap Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde orta gelir grupları tarafından konut olarak kullanılan, 7-8 katlı apartmanlar ile eğitim, sağlık kuruluşları bulunmaktadır. Bölgede teknik altyapı tamamlanmıştır. Taşınmaz topografik olarak eğimli bir bölgede konumludur.

Not: 01.07.2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.