COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüpsultan Çırçır Mahallesi'nde 2+1 90 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16756
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 804
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 04/05/2016
Ruhsat Tarihi 13/03/2015
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çırçır Mah. Dönmez Sok. No:9 Kat: Zemin Daire: 8 Eyüp/ İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin katta bina girişine göre sağ arka cephede yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Konu taşınmaz mimari projesine göre; salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc balkon ve hol hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 90 m2 kullanım alanına sahiptir.

Bina inşası 623,58 m² yüzölçümlü eğimli bir topografik yapıya sahip arsa üzerine blok nizam halinde inşa edilmiştir. taşınmazın bulunduğu bina; 3 bodrum + zemin+3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın 3.bodrum katında sığınak alanın ve kazan dairesi, 2.bodrum katında 3 adet dükkan, 1.bodrum kanda 4 adet daire, diğer katlarda 5 er daire olmak üzere toplam 27 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kat üzerinden sağlanmaktadır. Yapı giriş döşemesi, kat holleri döşemeler, merdiven basamaklan mermer plak kaplı, duvarlar ise plastik boyalıdır. Yapının dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır.

Ulaşım: Istanbul ili, Eyüp ilçesi, Çırçır Mahallesi, Dönmez Sokak, No: 9/8 posta adreslidir. Gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşım için Atatürk Bulvarı üzerinde doğu yönünde ilerlerken sağ tarafta bulunan Dönmez Sokağa dönülür. Takribi 580 metre ilerledikten sonra sağa dönülerek taşınmaza ulaşılır. Ulaşım toplu taşma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanım yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Şehit Başçavuş Murat Taş LO.O ve IBB. Tevfik Aydeniz Spor Kompleks'i yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmalar tamamlanmıştır. 

Not: 13/03/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 04/05/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.