1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Eyüpsultan Alibeyköy Mahallesi'nde İskanlı 55 m2 Dükkan

Bankadan 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16190
Metre Kare 55m2
Ada 173
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 01.12.2016
Ruhsat Tarihi 19.09.2014
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ALİBEYKÖY MAHALLESİ, GÜZELYAYLA CADDESİ, NO:3-5B, EYÜPSULTAN- İSTANBUL

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 15 Bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin katın sol tarafında yer almaktadır. Cephe uzunluğu yaklaşık 4,5 m dir. İç Hacim Yüksekliği 3.10 m.(Zemin kat)

Ulaşım: İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi, Alibeyköy Mahallesi, Güzelyayla Caddesi üzerinde yer alan No:3-5B kapı numaralı dükkandır. Yakın çevresinde benzer nitelikte konut ve işyeri olarak kullanılan binalar bulunan taşınmazın bulunduğu cadde ticari faaliyetin yoğun olmadığı, yaya trafiğinin az olduğu konumda yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda Uludağ Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Güzelyayla Cami yer almaktadır. Donatı alanları yakın konumdadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları özel araçlar ve toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla sağlanmaktadır

Not: 19.09.2014 tarihli 2884247 sayılı yapı ruhsatı, 01.12.2016 tarihli 107549438 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.