1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Eyüp Çırçır Mahallesi'nde 128 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 128m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17783
Metre Kare 128m2
Ada 791
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çırçır Mahallesi Dönmez Sokak No:7B K:Zemin D:16 Eyüpsultan/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması,  konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, depolu dükkan olması, sokağa 4,6 metre cephesinin bulunması, asansörün olması, 128 m2 alana sahip olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin ve bodrum katta, bina girişine göre sağ tarafta yer alan DEPOLU DÜKKAN vasıflı 16 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkandır. Taşınmazın zemin katı projesine göre ve mevcutta; dükkan hacminden oluşmakta olup 54m2 alanlıdır. Bodrum katı ise projesine göre wc ve depo hacminden oluşmakta olup 75m2 alanlıdır. Mevcutta ise dükkan girişine göre sol ön tarafta yapılan 1m2'lik terk sonucunda 74m2 yasal alanlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın tüm zeminleri seramik, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Wc hacminde klozet ve lavabo bulunmaktadır. Dükkanın cepheleri camlı alüminyum doğramadır. Taşınmazın Dönmez Sokağa yaklaşık 4,6m cephesi bulunmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina Eyüpsultan ilçesinde yer alan 409,59 m2 yüzölçümlü 791 ada, 7 parsel üzerinde yer alan, betonarme karkas yapı tarzında ve blok nizamda inşa edilmiştir. Bina bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katından oluşmakta olup toplamda 6 katlıdır. Binanın bodrum katında zemin katta yer alan dükkanların depo alanları ve sığınak alanı, zemin katında 2 adet depolu dükkan ve 2 adet daire, 1., 2. ve 3.normal (3.normal kattaki daireler çatı piyeslidir) katlarının her birinde 4'er adet mesken bulunmakta olup, binada toplam 16 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina genelinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden Dönmez Sokak üzerinden, çelik kapı ile yapılmaktadır. Bina dış cephesi fugali mantolama yapılmış, üzeri kompozit giydirmedir. Doğalgaz altyapısı tamamlanmıştır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Eyüpsultan ilçesi, Çırçır Mahallesi, Dönmez Sokak, No: 7B, K:Zemin, D: 16 adresindedir. Taşınmaza ulaşım için; Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde Yeşilpınar istikametinde gidilirken sağ kolda kalan Zuhal Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100m devam edilir ve sağ tarafta yer alan Betül Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 190m devam edilir ve sol tarafta yer alan Dönmez Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde 70m ilerde sol tarafta yer almaktadır. Bölgede orta düzey gelir grubuna hitap eden konut yapılaşmaları bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma devam etmekte olup, arsa arzı orta seviyededir. Yakın çevresinde, Çırçır Otobüs Durakları ve Asimin Nesli İmam Hatip ilkokulu yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmaz kat ve konum olarak kat irtifak projesi ile uyumlu olup alan ve mimari olarak uyumlu değildir. Taşınmazın zemin katı projesine göre ve mevcutta; dükkan hacminden oluşmakta olup 54m2 alanlıdır. Bodrum katı ise projesine göre wc ve depo hacminden oluşmakta olup 75m2 alanlıdır. Mevcutta ise dükkan girişine göre sol ön tarafta yapılan 1m2lik terk sonucunda 74m2 yasal alanlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz tapuda Alibeyköy Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.