COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüp Akşemsettin Mahallesi'nde 84 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16917
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 100
Parsel 166
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akşemsettin Mahallesi, 1. Mis Sokak, No:17/4 Eyüpsultan İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz C3 girişi zemin katta yer alan 32 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz 2 oda 1 salon, 1 mutfak ,1 banyo 3 balkondan oluşmaktadır.

 Ana gayrimenkul onaylı projesi ve kat irtifak listesine göre: 4 bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. Binanın 4. bodrum katında kalorifer dairesi, kömürlük ve kapıcı dairesi, 3. bodrum kattan itibaren diğer tüm katlarda 5'er adet daire olmak üzere bina toplam 35 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi 1. bodrum kat seviyesinden güneydoğu cephesi, 1. Mis sokak üzerinden sağlanmakta olup 3 adet giriş bulunmaktadır. 
Ancak mahallinde ve 02.05.2012 tarih, 2012/732 sayılı Ilkap raporuna göre sol cephedeki giriş C1, ortada yer alan C2 ve en sağ köşede yer alan giriş ise C3 olacak şekilde planlandığı tespit edilmiştir. Taşınmaza ulaşım C3 girişinden sağlanmakta olup, bu giriş bölümünde toplam 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup, merdiven ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın ısıtma sistemi doğalgaz kombi sistemidir. 

Ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinden Eyüpsultan- Kağıthane istikametinde ilerlenirken İBB Trafik Müdürlüğü Binası geçildikten sonra sola Evyap Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinden yaklaşık 320 metre sonra sağa 1. Mis Sokak'a girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde 17 kapı nolu binada yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.