1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Üçevler Mahallesinde 74 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 74m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18152
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 74m2
Ada 1987
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 11/02/2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Üçevler mah.907 Sk.NO:10/5 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 5 nolu bağımsız bölüm 1.katta, ön cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, 1 adet balkon ve antre hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 74 m2 yasal kullanım alanına sahiptir.  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.  

Taşınmazın bulunduğu bina 198.09 m2 hafif eğimli topografik yapıya sahip arsa üzerine bitişik nizamlı, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. Onaylı mimari projesine göre bodrum katta 2 adet konut, zemin katta bina girişi ve 2 adet konut, 4 normal kattın her birinde 2 şer adet konut yer almakta olup yapıda toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan, 907. sokak üzerinden ve güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina girişi hölü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar saten boyalıdır. Yapının tüm cepheleri dekoratif mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binada asansör bulunmakta olup otopark bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için ana ulaşım akslarından olan Pazaryolu caddesi üzerinde doğu istikametinde ilerlenir, cadde bitimindeki trafik ışıklarından sola 910.Sokağa ardından yaklaşık 50 m ilerlenerek sağa 907.Sokağa girilir. Gayrimenkul 907.Sokak üzerinde güneybatı yönünde yaklaşık 20 m devam edince sağ aks üzerinde yer almaktadır. 

Not: 11/02/2015 tarihli ve 2014/39820 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.  

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.