COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Üçevler Mahalleinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 45m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12407
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 1952
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Üçevler Mahallesi, 900. Sokak, A Blok, No:2, Bodrum Kat, Daire:3 Esenyurt/ İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Gelişmekte olan mevkide, Esenyurt Devlet Hastanesine yakın konumda, YENİ BİNADA 45.00 m2 STÜDYO DAİRE
Özellikler:
Bodrum kat 3 nolu taşınmaz, zemin kat ve sol cephede yer alan blok girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz , antre, salon, mutfak, 2 oda, banyo­ wc hacimlerinden oluşmakta olup 45 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmaz 1952 ada 8 parsel sayılı, 410 
m2 yüz ölçümlü arsa üzerine B.A.K tarzda, bitişik düzende inşa edilmiş olup taşınmazın bulunduğu yapı; 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kattan oluşmaktadır. Yapı dahilinde 2 blok bulunmakta olup giriş cephelerine göre A blok sol, B blok ise sağ cephede yer almaktadır. A Blok dahilinde; 2.bodrum katta ortak alan, 1.bodrum katta 1’i dubleks olmak üzere 3, zemin katta 2, 4 normal katta 3’er mesken olmak üzere toplam 17 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi zemin katta yer almakta olup 900. Sokak cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı boya olup, giriş kapısı çelik kapı, kat holleri ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Küpeşte alüminyum doğramadır. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım 
bölgenin önemli ulaşım arterlerinden olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Esenyurt­ Avcılar istikametinde devam edilirken sağa 19 Mayıs Bulvarına girilip Esenyurt Hastanesini geçtikten sonra sola Pazaryolu Caddesi üzerinde devam edildikten 200 m sonra sola 890. Sokak’a dönülüp devam edildiğinde sola 900. Sokak’a girilerek köşe başında ulaşım sağlanır. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlar ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz, Esenyurt Devlet Hastanesine yakın konumdadır.
Not:
 28.09.2017 tarih ve 2017/15785 nolu Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. (A blok için)