1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Özyurtlar Rezidans'ta 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17965
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 325
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm B Blok -100

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Özyurtlar Rezidans Gökevler Mah. 555.Sok. B Blok No:1B/100 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: B blokta, 7. normal katta, blok girişine göre sağ ön tarafta yer alan 100 bağımsız bölüm numaralı konuttur. Bağımsız bölümün hali hazır durumunun kat, konum vé alan olarak kat irtifakına esas mimari proje ile uyumlu olduğu varsayımına göre proje ölçülerine göre yapılmıştır. Taşınmaz projesine göre, salon+mutfak, banyo, hol ve balkondan oluşmakta olup toplam 50 m2 brüt alanlıdır. Mevcutta ise dışardan yapılan gözleme göre 25 m2 lik balkon alanı iç alana dahil edilmiştir. Taşınmazın pencere doğramaları pvc esasli ve çift camlıdır. Taşınmazın Isıtma sistemi merkezi sistem kaloriferdir. Taşınmaz köşe dairedir, köşe dairelerin 1+1 olduğu bilgisi alınmıştır. Site içerisinde kapalı otopark, güvenlik ve sosyal tesis bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı Özyurtlar N-residence, Esenyurt ilçesinde yer alan 5321,95 m2 alanlı 325 ada, 7 parsel üzerinde konumlanmıştır. Parsel üzerinde A, B, C olarak isimlendirilmiş 3 adet konut bloğu ile D, E, G olarak isimlendirilmiş ticaret blokları yer almaktadır. Site içerisinde kapalı otopark, güvenlik ve sosyal tesis bulunmaktadır. B blokta yer almaktadır. B blok 1 bodrum kat, zemin kat, 13 normal kat ve çatı katından oluşmakta olup toplamda 16 kattan oluşmaktadır. Bloğun bodrum katında otopark alanı ile ortak alanlar, zemin kat ile 13 normal kat arasındaki katlarda konut alanları, çatı katında dublek konutların üst katları ile teknik alanlar yer almaktadır. Blokta toplam 195 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blokta iki adet asansör, 2 adet merdiven bulunmaktadır. Blok girişi zemin kat seviyesinden ve site içerisinden alüminyum fotoselli kapı ile yapılmaktadır. Blok diş cephesinde mantolama uygulaması yapılmış olup üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır. Sitede bazı taşınmazlar günlük ya da uzun süreli olarak kiralama firmaları tarafından kiralanmaktadır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Gökevler Mahallesi, 555. Sokak, Özyurtlar Nresidence, No:1B, B Blok, Kat:7, D:100 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için, E-5 Karayolu kullanılarak İstanbul'dan Edime istikametine doğru ilerlerken Hadımköy kavşağı geçildikten sonra TUYAP fuar alanı girişinde "U" dönüşü yapılarak Kaya Ramada Otel'in önünde yer alan Kardeş Sokağa girilir. Bu sokağın sonundan sol tarafta yer alan Özdemir sokağa girilir. Taşınmazın yer aldığı site bu sokağın bitiminde sağ tarafta 555 sokak ile Özdemir sokağın köşesinde yer almaktadır. Altyapı ve ulaşım problemi olmayan, yoğunluklu olarak orta gelir grubunun ikamet ettiği bir yerleşim bölgesidir. Taşınmazlara yakın çevrede Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Kaya Ramada Oteli, Siteler İlköğretim Okulu ile küçük ve orta ölçekli sanayi tesisleri yer almaktadır. 

Not: 03/04/2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Tapuda Kıraç Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz projesine göre, salon+mutfak, banyo, hol ve balkondan oluşmakta olup toplam 50 m2 brüt alanlıdır. Mevcutta ise dışardan yapılan gözleme göre 25 m2 lik balkon alanı iç alana dahil edilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.