COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Özyurtlar Merkez Outlet AVM'de 67 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 67m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15221
Metre Kare 67m2
Ada 2253
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 17/04/2015
Ruhsat Tarihi 29/12/2010
Bağımsız Bölüm D-29
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenikent MAH. Doğan Araslı Bulvarı, N Merkez, no:218C D Blok kat:1 no:29 34000 ESENYURT / İSTANBUL

Açıklama

 Eskule,toplu taşıma durakları, Çocuk Parkı, Bankalar, Orion Park, Lemoria Park ve Agena Park yakın konumlu GÖZDE ve NEZİH BÖLGEDE, Doğan Araslı Bulvarına cepheli binada, 67 M2 AVM İÇİNDE BULVARA VİTRİN CEPHELİ DÜKKAN FIRSATI

 Özellikler: 31.539,74 m2 alanlı, 2253 ada, 5 parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul blok nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı tarzında, birbirileriyle benzer teknik ve yapısal özelliklere sahip 18 blok olarak inşa edilmiştir. Bloklardan A1, A2, A3, A4, A5, A6 olarak adlandırılmış olanlar konut bloğu, B`den T`ye kadar isimlendirilmiş olanlar ise ticari bloktur. AVM Girişi, Doğan Araslı Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Sitenin konut bölümünün girişi ise, Doğan Araslı Bulvarı’na göre arka cephede yer alan ara sokak üzerinden sağlanmaktadır. Değerlemeye konu bağımsız bölümün yer aldığı D blok, 2 bodrum kat + zemin kat + 1 normal kattan oluşmaktadır. 2.bodrum ve 1.bodrum katta otopark, zemin katta 21 adet dükkan ve 1.katta 18 adet dükkandan toplam 39 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 

“Dükkan” vasıflı 29 no`lu bağımsız bölüm, binanın 1.katında yer almaktadır. Mimari projesine göre brüt 67 m2 alanlı olup dükkanın cephesi yaklaşık 6.4m, derinliği ise 10.4 mdir. Dükkanın çerçeveleri ve giriş kapısı takılı değildir. 

 Ulaşım: İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Yenikent Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, N Merkez, D Blok, No:218C adresinde yer alan binanın 1. normal katındaki 29 no.lu dükkandır. Taşınmazın yakın çevresinde orta gelir grupları tarafından mesken olarak kullanılan, bitişik nizamda inşa edilmiş, 4­6 katlı apartmanlar bulunmaktadır. Taşınmaz yaklaşık olarak, Kiptaş 2. Etap Yenikent Sitesi`ne 150 m., Yenikent İlköğretim Okulu`na 250 m., Esenyurt Meydanı`na 700 m., Esenyurt Belediyesi`ne ise 1,4 km. mesafededir. Doğan Araslı Bulvarı`na cepheli olan taşınmazın ulaşım olanakları iyi olup bölgede altyapı tamamlanmıştır. Doğan Araslı Bulvarı`ndan Avcılar, Taksim, Bakırköy ve Bahçeşehir istikametlerine giden ulaşım araçları geçmektedir. 

 Not: 29.12.2010 tarih, 2010/23599 sayılı Yapı Ruhsatı ve 17.04.2015 tarih 2015/5861 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.