1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Balıkyolu Mahallesi'nde 2+1 89 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 89m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17727
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 1847
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 09/12/2011
Ruhsat Tarihi 08.04.2011
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balıkyolu Mah.429 sk.No:19 K:1 D:5 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Esenyurt, 1847 Ada, 32 Parsel üzerinde yer alan 19 kapı nolu binada, 1.katta konumlanmış olan 5 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Projesinde yaklaşık 89m2 brüt alanlı olup; salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 236.71m² yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Bina projesine göre; bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 1-2 nolu daireler ve arka bahçe çıkışı, zemin katında 3-4 nolu daireler ve bina girişi, normal katlarda her katta 2'şer adet daire olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Değerleme konusu daire, 1.katta ve bina girişine göre sol cephede konumludur. Bina girişi zemin kattan ve kuzey-batı cephesinden yapılmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapı olup, merdiven sahanlık ve basamak kaplamaları mermerdir. Binaya ait asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak; Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Avcılar istikametinden Esenkent istikametine doğru ilerlerken Fatih Oto Sanayi sitesini yaklaşık 1km geçtikten sonra sağa Mandıra caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 650m ilerledikten sonra sola Ceylan caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 400m ilerledikten sonra sola 431.sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 50m ilerledikten sonra sağa 429.sokağa dönülerek ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile Balıkyolu Caddesi üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Incirtepe ortaokulu ve Yunus Emre cami röper noktası olabilecek yapılar niteliğindedir. 

Not: Esenyurt Tapu Sicil Müdürlüğü Arşivinde taşınmaza ait 08.04.2011 tarih 2011/8006 nolu ruhsat eki kat irtifakına esas Mimari Uygulama Projesi incelenmek suretiyle tespit edilmiştir. Taşınmazın; Esenyurt Belediyesi İmar Müdürlüğü Arşivinde incelenen dosyasında, binaya ait herhangi bir tutanak ve yıkım kararına rastlanmamış olup, kesin bilgi için resmi başvuru önerilmektedir. Belediyede incelenen dosyasında 08.04.2011 tarih 2011/8006 nolu yapı ruhsat belgesi ve 09.12.2011 tarih 2011/30336 nolu yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.