1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenler Tekstilkent Sitesi'nde 150 m2 Dükkan

Sahibinden 150m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17615
Metre Kare 150m2
Ada 1082
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 63
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi Esenler/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, deposunun ve asma katının olması, 150 m2 kullanım alanına sahip olması, İstanbul Çevre yolunun yanında konumlanan tekstilkent toplu taşıma duraklarına yakın mesafede olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Tekstilkent Galeria 1'de bulunan taşınmaz 63 nolu bağımsız bölüm ve 1082 ada 14 parselde yer almaktadır. 3 kattan oluşan gayrimenkulün niteliği depolu ve asma katlı mağazadır. Dükkan toplamda 150 m2 alanlıdır, katların her biri 50 m2'dir. 

Ulaşım: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi Esenler/İstanbul adresinde konumludur. İstanbul Çevre yolunun yanında konumlanan tekstilkent toplu taşıma duraklarına yakın mesafede yer almaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.