Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Beyoğlu Galatada 77 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 77m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10574
Ada 148
Parsel 28
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

MÜEYYETZADE MAHALLESİ, TATAR BEYİ SOKAK, NO:3, 12 Nolu Bağımsız Bölümler Beyoğlu / İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Müeyyetzade Mahallesi, Tatar Beyi Sokak, No:3, D:11-12 posta adresinde konumlanmaktadırlar. Taşınmazlara ulaşım; Karaköy-Tünel istikametinde ilerlenirken sağ kolda yer alan Lüleci Hendek Caddesi'ni takiben sol kolda yer alan Tatar Beyi Sokak'a girilmesi suretiyle sağlanmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölgede yoğunluk ana akslarda ticari fonksiyonlu olup zemin katlar dükkan üst katlar ofis ve konut fonksiyonludur. Ara sokak cepheli binalarda genellikle konut fonksiyonlu üniteler yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. 

Özellikler:  12 bağımsız bölüm numaralı, 9 kapı numaralı (bodrum ve zemin katta konumlu dükkanların ayrı numarataj alması nedeniyle bina içi kapı numarası 9 dur) "Daire" nitelikli taşınmaz binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ ön tarafta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 77 m² alanda salon, 2 adet oda, mutfak, banyo ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. 

Ana gayrimenkul; İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Müeyyetzade Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 356,60 m² yüzölçümlü 148 ada 28 parsel üzerinde 3 bodrum, zemin, 4 normal ve çatı piyesi olmak üzere toplam 8 katlı olarak projelendirilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın 3. bodrum katında binaya ait otopark, 2. bodrum katında 1 adet dükkan, bina giriş holü ve sarnıç alanı, 1. bodrum katta 2 adet daire ve zemin katta yer alan 2 adet dükkana ait depo alanları, zemin katta 2 adet dükkan ve 2 adet daire, normal katlarında ise 4'er adet mesken olmak üzere toplamda 23 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir.4. katta yer alan meskenler çatı aralıdır. Bina girişi 2. bodrum kat seviyesinden ve binanın Tatar Beyi Sokak cephesinden sağlanmaktadır. Galip Dede Caddesi cephesinden zemin kat konumlu dükkanlara giriş bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı cam bölmeli çelik kapıdır. Bina içerisinde zeminler mermer döşeli duvarlar saten boyalıdır. Binada kapalı otopark, yangın merdiveni ve yolcu asansörü gibi donatılar mevcuttur. 

Not: 29.12.2016 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.