0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Beyoğlu Çukur Mahallesinde 2+1 63m2 Daire

Bankadan 2 + 1 63m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14528
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
63m2
Ada:
375
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
24/09/2013
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çukur mahallesi, Karanlık Bakkal sokak, No:18, B blok, K:1. Bodrum, D: 2 Beyoğlu/İSTANBUL

Uzman Görüşü

Tarlabaşı Bulvarı'na ve Tarlabaşı 360 Projesi'ne yakın konumuyla cazip, Kurtuluş Deresi Caddesine 350 metre mesafede, toplu taşıma araçlarına çok yakın, eski eser tescilli yapıların donattığı karakteristik ruhunu koruyan bölgede, 2 oda 1 salon 63 m² daire; şehrin merkezine yakın konumda olması, toplu taşıma ile ulaşılabilir olması, yeni binada yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: B blok, 1. Bodrum kat, 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre katın sağ yarısında konumlanmaktadır. İncelenen projesine göre; 2 oda, salon+açık mutfak, kiler, banyo+wc, hol hacimlerinden oluşmakta brüt 63 m2 alanlıdır. Taşınmazın kat, kattaki konum ve ebat bazında projesine uygundur. Daireye ait petekler sökülmüştür.

İncelenen projesine göre; B blok, 2. Bodrum + Zemin + 3. Normal kat +ÇAP katlı olmak üzere toplam 7 katlı, A blok ise; 2. Bodrum + Zemin + 2.Normal kattan oluşmakta olup toplam 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina girişi A ve B blokta zemin kat seviyesinden, batı cepheden, parsel içerisinden yüksek girişle sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı çelik doğramadır. Bina dış cephesi dış cephe kaplama ve boyalıdır. Binaların sokak cephesinden ferforje demir doğramalı kapı ile geçişi sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul ili, Beyoğlu ilçesi, Çukur Mahallesi, Karanlık Bakkal Sokak, No:18, B blok, K:1. Bodrum, D: 2 posta adresinde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Tarlabaşı Bulvarı üzerinde Taksim ­Şişhane yönünde ilerlerken sağa Halepli Bekir sokağa dönülür. Ardından sola Karanlık Bakkal Sokağa dönülür. Taşınmazın konumlu olduğu bina bu sokak üzerinde sağ kolda konumlu 18 kapı numaralı yerdir. Taşınmazın konumlu olduğu bölge İstanbul ilinin en eski yerleşim yerlerinden olan Tarlabaşı mevkidir. Bölgede eski eser nitelikli bir çok 2­3 katlı eski yapının yanı sıra, kentsel dönüşümle birlikte ada bazında yenilenmiş büyük projeler bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Tarlabaşı 360 projesi, Kasımpaşa Karakolu, Meryem Ana Süryani kilisesi gibi röper noktalar yer almaktadır. Ulaşım Tarlabaşı Bulvarı üzerinde seyir halinde olan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Kamu istifadesi tamdır. 

Not: 24/09/2013 Tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planında ise konut alanında kalmakta olup, ana gayrimenkul korunması gerekli kültür varlığı olarak tescil edilmiştir. (Söz konusu yapı ile alakalı olarak anıtlar kurul kararı doğrultusunda yapılaşma yapılabilecektir.)" bilgileri yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.