COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Konakları'nda 65 m2 Dükkan

Bankadan 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16144
Metre Kare 65m2
Ada 286
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm A Blok 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Kavaklı Mahallesi, Kavaklı Caddesi Kavaklı Konakları A blok 2

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ulaşım imkanlarının kolay olması, caddeye cepheli olması avantajlardır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz brüt ~65 m² alanlı olup zemin katta tek hacimden oluşmaktadır. A blok 2 bağımsız bölüm numaralı dükkan A blokun zemin katında konumlu olup Kavaklı Caddesi cephelidir. Dışarıdan yapılan gözleme göre A blok 2 ve 3 bağımsız bölüm numaralı dükkanların birleştirilerek birlikte kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz 20524 m2 alanlı 286 ada 9 no.lu  parsel üzerine, ayrık nizamda, 4.sınıf A grubu yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmişdir. Taşınmaz 2.Bodrum Kat: otopark, 1. Bodrum Kat: 1 bağ.böl. nolu sosyal tesis Zemin Kat: 6 adet dükkan Normal katlar: her katta 2’şer adet mesken A Blokta toplam 21 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binadaki toplam kat sayısı - A Blok: 10 (2Bodrum + Zemin Kat + 7 Normal Kat). Merdiven evi zeminleri ve basamakları mermer kaplamalı, merdiven evi duvarları saten alçı sıva üzeri su bazlı boya kaplamalı, korkulukları ise alüminyum doğramalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza, Esenyurt istikametinden Yakuplu istikametinde Hürriyet Bulvarı üzerinden ilerlerken sağda yer alan Beylikdüzü Kaymakamlığı'nı geçtikten sonra yine sağda yer alan Kavaklı Caddesi'ne girilerek ulaşılabilir. Konu taşınmaza Kavaklı Caddesi ve Yeşilyurt Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanları bulunmaktadır. 

Not: TEDAŞ'IN kira şerhi vardır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.