COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Ak-Al Sitesinde 155 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11554
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 369
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A Blok A1 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ADNAN KAHVECİ Mah. KAZIM KARABEKİR Cad. AK AL EVLERİ Apt. No: 3 / 15 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Ak-Al Sitesinde 155 m2 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi üzerinde, Ak-Al Sitesi A blokta yer almaktadır. Taşınmaza erişim bölgenin önemli ulaşım akslarından Avrupa Caddesi üzerinden Beykent – Gürpınar istikametinde ilerlerken Shell Akaryakıt İstasyonu`nu geçtikten sonra sol kolda konumlu Kazım Karabekir Caddesi`ne girilerek sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım Kazım Karabekir Caddesi üzerinden otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca çevreyolları üzerinden özel araçlar ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz olan 15 numaralı mesken, A bloğun 1.girişinde 6.normal katta bina girişine göre sol cephede konumludur. Taşınmaz mimari projesine göre, antre-hol, mutfak, balkon, salon, 3 oda, 2 adet banyo-wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 155 m2 alanlıdır. Taşınmazın yaşam mahallerinde zeminler laminat parke kaplı, duvarlar saten boyalı, tavanlar ise plastik boyalı + kartonpiyerlidir. Islak hacimlerde zeminler seramik kaplı, duvarlar ise fayans kaplıdır. Banyo-wc hacimlerinde vitrifiye tamdır. Mutfak tezgahı mermer kaplı, dolapları ise ahşaptır. Daire dış kapısı çelik kapı, iç kapılar ise ahşap kapıdır. Pencere doğramaları pvc den mamuldür. Taşınmazın mutfak ve salon hacimlerinden deniz manzarası bulunmaktadır.

Ak-Al Sitesi 9.564,20 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde inşa edilmiş 6 konut bloğu ve 2 ticari bloktan oluşan bir sitedir. Site bünyesinde 7/24 güvenlik, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları gibi sosyal kullanım olanakları bulunmaktadır. Değerleme konu taşınmazın konumlu bulunduğu A blok parselin kuzeybatı yönünde yer almaktadır.A blok girişi A1 ve A2 olmak üzere 2 girişi bulunmakta olup blok girişleri site içerisinden parselin doğu yönünden 1.bodrum kat üzerinden gerçekleştirilmektedir.Değerleme konusu taşınmaza erişim A1 girişi üzerinden gerçekleştirilmektedir.A blok; 2 bodrum, zemin, 7 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 10 kat+çatı katından oluşmaktadır. A1 girişine göre; 2.bodrum katta 1 ve 2 numaralı dükkanlara ait depo hacmi, 1.bodrum katta 1 ve 2 numaralı dükkanlar ve bina girişi, zemin kat ve normal katlarda 2'şer adet mesken bulunmaktadır.7.normal katta konumlu bulunan meskenler çatı arası piyeslidir.A1 girişinde 18 , A2 girişinde 18 olmak üzere A blok genelinde toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama kaplıdır. Kat sahanlıkları ve basamaklar mermer kaplıdır. Bina dış kapısı alüminyumdan mamuldür.Blok dahilinde 2 adet asansör bulunmaktadır.

Not:  24.06.2013  tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.