1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Beşiktaş Muradiye Mahallesi'nde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 131m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17988
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 809
Parsel 42
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muradiye Mah.Kalıpçı Sk.No:13/15 K:3 D:7 Beşiktaş/İstanbul

Uzman Görüşü

Gayrimenkulün yüksek kira getirisine sahip Beşiktaş ilçesinde yer alması, geniş kullanım alanlı olması, dubleks olması ve emsallerine göre uygun fiyatlı olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 7 no'lu bağımsız bölüm, binanın 3.normal katında bina girişine göre ön cephede yer alan dairedir. Taşınmaz kuzeydoğu cephelidir. Projesinde normal kat brüt alanı 64 m2 olup çatı kat brüt alanı projesinde 50 m2 +4 m2 teras alanına sahiptir. Taşınmaz 114m2 kapalı kullanım alanlı ve 4m2 teras alanlıdır. Toplam 118 m2dir.Taşınmaz projesinde 3. normal katta salon, oda, mutfak, banyo-wc ve antre hacimlerinden çatı kat ise projesinde 2 oda, soyunma odası, hol, duş ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Çatı kat brüt alanı projesinde 50 m2 +4 m2 teras iken mahallinde 56 m2 + 11 m2 teras brüt alanlarına sahip olduğu, mahallinde projesinden farklı olarak çatı katta çatı eğimi ön cephede yaklaşık 80 cm açılarak büyüme yapıldığı belirtilmiştir. Taşınmaz mahallinde 120m2 kapalı alanlı ve 11 m2 teras alanlıdır. Toplam 131 m2'dir. Taşınmaz arka cephede yer almaktadır.

220,10 m2 alanli, 809 ada, 42 parsel üzerine kurulu ana gayrimenkul 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı kattan meydana gelmekte olup, projesine göre 2. bodrum ve 1.bodrum katlarda 2 adet dubleks mesken, zemin ve 1.normal katlarda 1'er adet mesken, 2. Ve 3.normal katlarda 2'şer adet meskenden toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi zemin kattan (Kalıpçı Sokak tarafından) sağlanmaktadır. Binanın girişi, sahanlıklar ve merdivenler mermer kaplıdır. Bina dış cephesi giydirme cephedir. Binada asansör vardır.

Ulaşım: İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Muradiye Mahallesi, Kalıpçı Sokak, No:13-15 adresinde bulunan binanın 3.normal katında yer alan 7 ve 8 no'lu dairesidir. Taşınmazlara ulaşım: Beşiktaş-Taksim istikametinde Halaskargazi Caddesi'nde ilerlerken sağ kolda yer alan Rumeli Caddesi'ne sapılır, yaklaşık 400-500 m ilerlendiğinde 'Vali Konağı Caddesi de geçilerek Teşvikiye Caddesi'ne devam edilir. Teşvikiye Camii geçildikten sonra sol kolda yer alan Hüsrev Gerede Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinde yer alan 2.sol sokak olan Ömer Rüştü Paşa Sokak'a dönülür, bu sokak üzerindeki sağ sokak olan Kalıpçı Sokak kullanılarak sağlanmaktadır. Yakın çevresinde Teşvikiye Camii, Beşiktaş Evlendirme Dairesi, Ihlamur Kasni, Itū Işletme Fakültesi ve Özel Işık Okulları yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün ve kolaydır. Taşınmaz Hüsrev Gerede Caddesi'ne yaklaşık 50-60 m. mesafededir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. 

Not: Taşınmazın tapu vasfı çatı piyesli dairedir. Projesine göre toplam 118 m2'dir. Mahallinde projesinden farklı olarak çatı katta çatı eğimi ön cephede yaklaşık 80 cm açılarak büyüme yapıldığı belirtilmiştir. Taşınmaz mahallinde 120m2 kapalı alanlı ve 11 m2 teras alanlıdır. Toplam 131 m2'dir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.