COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 67m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11948
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 67m2
Ada 0
Parsel 7112
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

İstanbul İli, Bayrampaşa ilçesi, Kartaltepe Mahallesi, Osman Paşa Sokak üzerinde 4 kapı numaralı yerde konumlu binanın zemin katında yer 2 bağımsız bölüm no'lu dairedir.

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Bayrampaşa ilçesi, Kartaltepe Mahallesi, Osman Paşa Sokak üzerinde 4 kapı numaralı yerde konumlu binanın zemin katında yer 2 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmaz konumlandığı bina 287Osman Paşa Sokak ile Yar Sokağa cephelidir. Fatih Caddesi ve Ürgüplü Caddesi taşınmaza yakın konumdadır. Bölge, Bayrampaşa Belediyesi sınırlan içerisinde yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz 2 no’lu bağımsız bölüm, zemin katta yer alan tek dairedir. Taşınmaz antre, salon, 2 oda, mutfak ve banyo düzeninde brüt 67 m2 alanlıdır. Daire iç özellikleri aynı olup giriş kapıları çelik, iç kapıları ise ahşaptan mamuldür. Tüm pencereleri PVC mamul ve çift camlıdır. Zeminler salon ve odalarda laminant parke kaplı, diğer bölümlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde seramik kaplı diğer hacimlerde ise saten boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Isınma, doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır.  
Taşınmazın yer aldığı bina, bodrum, zemin, 3 normal ve çatı piyesi olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binada her katta 1 adet daire olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. Normal kattaki daire çatı piyeslidir. Taşınmazın konumlu olduğu binanın Osmanpaşa Sokak üzerinde bulunan giriş kapısı zemin kat seviyesindedir. Bina dış cepheleri mantolama yapılmış olup betopan kaplamalı, giriş kapısı çelik kapıdır. Giriş holü kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama korkuluktur. Bina içi doğalgaz tesisatı tamamlanmış olup sokaktan binaya henüz bağlantı yapılmamıştır.