1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesi'nde Site İçerisinde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14526
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 154
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 30/01/1985
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmaniye Mahallesi, Çoban Çeşme Sokak, Günay Sitesi, No:1K D:14 Bakırköy / İstanbul (Uavt Kodu: 1356474674)

Uzman Görüşü

Sığırtmaç Sokak ve Çoban Çeşme Sokak köşesinde konumlu, Çoban Çeşme Koşuyolu Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı rahat, az katlı binada, 3 oda salon 95.00 m2 ara kat daire; tamamlanmış altyapı, iskanlı olması, site içerisinde yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, mimari projesinde göre 2.normal katta bina girişine göre sol ön köşede konumlu 14 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 95 m2 alana sahiptir.

Taşınmazın konumlu olduğu 2 Blok mimari projesine göre, 2 bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplamda 7 katlı bina şeklinde inşa edilmiştir. Normal katların her birinde 4 adet daire olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boya ile kaplı bina giriş kapısı demir kapıdır. Merdiven sahanlıkları dökme mozaik kaplamadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Osmaniye Mahallesi, Çoban Çeşme Sokak, Günay Sitesi 2.Blok No: 1K D:14 adresinde konumlu dairedir. Taşınmaza ulaşım için, E5 Yanyol Caddesi üzerinde Bahçelievler­ Zeytinburnu yönünde ilerlerken sağ kolda yer alan Marmara Park AVM kavşağından sağa dönülüp Veliefendi Hipodromu istikametinde yaklaşık 400 m ilerlendikten sonra sağ kolda yer alan Sığırtmaç Sokağa girilir. Sığırtmaç Sokak üzerinden yaklaşık 100 m ilerlendikten sonra sol kolda bulunan Çoban Çeşme Sokağa girilerek taşınmazın konumlu olduğu sokağa ulaşılır. Taşınmazın çevresinde zemin katları dükkan veya konut, normal katları konut olarak kullanılan yapılar bulunmaktadır. Toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde, Fildamı Parkı, Veliefendi Hipodromu ve Marmara Park AVM yer almaktadır.

Not: 30/01/1985 tarihli iskan belgesi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.